Dziewczyna zaśpiewała "Bohemian Rhapsody" w programie The Voice. Reakcja jurorów była niesamowita

05.08.2019 15:15
The Voice Bohemian Rhapsody|undefined Fot. . kadr z wideo YouTube: Queen – Bohemian Rhapsody | Lou Mai | The Voice 2017 | Blind Audition

Podczas przesłuchań w ciemno programie The Voice jedna z uczestniczek zaśpiewała piosenkę zespołu Queen.

Przesłuchania w ciemno w programie The Voice zawsze wzbudzają wiele emocji. Uczestnicy bardzo często wybierają piosenki, które nie są najłatwiejsze w wykonaniu. Na taki repertuar postawiła Lou Mai we francuskiej edycji The Voice. Dziewczyna postanowiła zaśpiewać "Bohemian Rhapsody" w ciekawej aranżacji.

Uczestniczka The Voice zaśpiewała "Bohemian Rhapsody"

Wykonanie "Bohemian Rhapsody" niemal od razu zainteresowało jurorów. Dziewczyna ma delikatny, ale głęboki głos. Trzeba również dodać, że uczestniczka była wyjątkowo charyzmatyczna. Nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Przeczytaj także

Wszyscy jurorzy obrócili się niemal w jednej chwili. To nie zdarza się za często. Sporo osób, które decydują się na udział w przesłuchaniach w ciemno, bierze na warsztat rockowe utwory. W The Voice of Poland nawet najmłodsi postawili na ostre brzmienie. 11-letni Paweł zdecydował się zaśpiewać utwór Aerosmith "I Don't Want to Miss a Thing". Popularny jest również numer AC/DC "Highway To Hell". Jeden z uczestników dziecięcej edycji The Voice w Polsce postawił na ten repertuar i od razu oczarował jurorów i widzów.

Zobacz także: Najlepsze rockowe występy w polskim The Voice Kids

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.