Jak znaleziono Sinéad O’Connor? Policja ujawniła najnowsze informacje

27.07.2023 13:55
Śmierć Sinead O'Connor. Policja przekazała nowe informacje Fot. Mark Doyle / Splash News/EAST NEWS

26 lipca zmarła Sinéad O’Connor. Policja poinformowała, że śmierć artystki nie jest traktowana jako podejrzana.

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, ciało Sinéad O'Connor zostało znalezione w środę przed południem w jej domu w Londynie. Zgon stwierdzono na miejscu, okoliczności jej śmierci nie są traktowane jako podejrzane, przekazała w czwartek londyńska policja metropolitalna.

Policja została wezwana w środę 26 lipca o godz. 11.18 w związku z otrzymaną informacją o niereagującej na bodźce kobiecie pod adresem mieszkalnym w obszarze SE24. Funkcjonariusze przybyli na miejsce. 56-letnia kobieta została uznana za zmarłą na miejscu zdarzenia - czytamy w oświadczeniu policji.

Mundurowi dodali, że jej najbliżsi krewni zostali powiadomieni, a akta sprawy zostaną przekazane koronerowi.

Nie żyje Sinéad O’Connor. Policja przekazała nowe informacje

Informację o śmierci 56-letniej irlandzkiej piosenkarki przekazała w środę wieczorem jej rodzina.

„Z wielkim smutkiem informujemy o śmierci naszej ukochanej Sinéad. Jej rodzina i przyjaciele są zdruzgotani i poprosili o uszanowanie prywatności w tym bardzo trudnym czasie" - napisano w krótkim oświadczeniu rodziny.

Jak przypomina PAP, dwa tygodnie temu O'Connor poinformowała fanów, że niedawno przeprowadziła się z powrotem do Londynu po 23 latach nieobecności i jest "bardzo szczęśliwa, że jest w domu". Przekazała też, że kończy pracę nad albumem, który zostanie wydany na początku przyszłego roku i planuje rozpocząć światową trasę koncertową, obejmującą Australię, Nową Zelandię, Europę i Stany Zjednoczone.

Sinéad O’Connor najbardziej znana jest z hitu „Nothing Compares 2 U”, który napisał Prince. Zasłynęła także tym, że w telewizji na żywo podarła zdjęcie Jana Pawła II. Był to protest przeciwko tuszowaniu pedofilii w Kościele Katolickim. Piosenkarkę pożegnały już największe gwiazdy.

Po więcej informacji zachęcamy was do odwiedzenia naszego Facebooka oraz Instagrama.

Miron Kądziela
Miron Kądziela Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.