KISS zapowiedział ostatnie koncerty w karierze. Czy to rzeczywiście już koniec?

02.03.2023 13:49
Kiss Fot. TORBEN CHRISTENSEN/AFP/East News

Trudno uwierzyć, że to rzeczywiście będą ostatnie koncerty kapeli, która już od wielu lat nie może zdecydować się, czy dalej grać, czy przejść na emeryturę.

Wiele osób żartowało sobie z KISS, że ciągle zapowiadają koniec kariery i nie mogą zejść ze sceny - w końcu zapowiadanie ostatnich koncertów w karierze wpływa na szybszą sprzedasz biletów. Wiadomo było jednak, że ta sielanka nie będzie trwać wiecznie i w końcu KISS rzeczywiście pożegna się z fanami. Muzycy zdradzili, kiedy zagrają ostatnie koncerty w ramach trwającej trasy koncertowej i stanie się to jeszcze w tym roku.

Polecamy

KISS zapowiedział ostatnie koncerty w karierze. Czy to rzeczywiście już koniec?

Zespół Kiss był gościem w programie "The Howard Stern Show" w SiriusXM, gdzie kapela zdradziła, kiedy dokładnie odbędą się ostatnie koncerty kapeli. Fani będą mogli zobaczyć ich ostatni raz na scenie w grudniu w Nowym Jorku. Paul Stanley w rozmowie powiedział:

2 ostatnie koncerty kapeli odbędą się 1 i 2 grudnia w Madison Square Garden. Kończymy tam, gdzie zaczynaliśmy. Zanim do tego dojdzie zagramy 17 koncertów w Stanach.

Ostatnia część pożegnalnej trasy koncertowej po Ameryce Północnej zacznie się w październiku 2023 w Teksasie. Co więcej, KISS zdąży jeszcze wystąpić w naszym kraju.

Polecamy

KISS zagra koncert w Polsce w 2023

KISS wystąpi 19 czerwca 2023 roku w TAURON Arenie Kraków w ramach trasy END OF THE ROAD. Bilety na to wydarzenie możecie kupić na https://biletserwis.pl/. Patronat nad koncertem objęło Antyradio.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.