Ktoś skradł Tilla Lindemanna. Pomnik powstał z okazji jego 60. urodzin [ZDJĘCIA]

04.01.2023 16:38
Till Lindemann Fot. Polaris/East News

Pewien artysta stworzył specjalny pomnik przedstawiający Tilla Lindemanna. Wszystko z okazji okrągłych urodzin artysty. Niestety złodzieje zdążyli ukraść już statuę.

4 stycznia 2023 swoje 60. urodziny obchodzi Till Lindemann. Z tej okazji artysta Roxxy Roxx stworzył pomnik wokalisty Rammsteina, który został postawiony w Rostock przed domem, gdzie kiedyś żył artysta. W ciągu doby ktoś ukradł figurę.

Polecamy

Ktoś skradł Tilla Lindemanna. Pomnik powstał z okazji jego 60. urodzin [ZDJĘCIA]

3 stycznia artysta Roxxy Roxx pochwalił się swoim nowym dziełem - pomnikiem Lidemanna w mieście Rostock. Figura powstała z okazji 60. urodzin wokalisty, które przypadają 4 stycznia. Niestety ktoś wpadł na kiepski żart i skradł statuę. Policja zajęła się sprawą i szuka złodzieja.

Artysta w rozmowie z "Ostsee Zeitung" powiedział:

Byłoby pięknie, gdyby fani Rammsteina zebraliby się przy pomniku, zjedliby kawałek tortu lub wypili kieliszek szampana. Niestety ktoś ukradł Tilla. Liczyłem się z tym, ale liczyłem, że pomnik postoi chociaż w jego urodziny.

Pozostaje nam liczyć, że policji uda się namierzyć złodzieja i statua wróci na swoje miejsce. Artysta w wywiadach wyznał, że jak na razie nie ma odzewu ze strony menedżmentu Rammsteina ani samego Tilla Lindemanna, ale możliwe, że muzyk w ogóle nic nie wie o powstały pomniku.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.