Lizzo zaśpiewała "Du Hast" Rammsteina i wyszło jej to całkiem przyzwoicie [WIDEO]

02.03.2023 16:15
Lizzo Fot. BEN STANSALL/AFP/East News

Nawet muzykom Rammsteina spodobał się taki cover!

Takiego coveru chyba się nikt nie spodziewał. Lizzo podczas swojego występu w Hamburgu wykonała a cappella fragment utworu "Du Hast" Rammsteina. Na kolejny koncert w Berlinie lepiej się przygotowała i zaśpiewała ten kawałek z zespołem. Nie zabrakło łupania głową i publiczność gorąco przyjęła taki cover.

Polecamy

Lizzo zaśpiewała "Du Hast" Rammsteina i wyszło jej to całkiem przyzwoicie [WIDEO]

Lizzo jest wokalistką, raperką, zdobywczynią Grammy z miliardami streamów na koncie. Jej hit  "About Damn Time" z płyty "Special" na pewno kojarzycie. Artystka obecnie koncertuje w Niemczech i 27 lutego wystąpiła w Hamburgu, gdzie spontanicznie zaczęła śpiewać "Du Hast". Nagrania z tego wykonu szybko podbiły internet i wokalistka postanowiła na kolejnym koncercie w Berlinie ponownie wykonać ten kawałek, ale już zrobić to jak należy, czyli z kapelą i chórkiem. Na scenie zrobiło się naprawdę gorąco, publiczność zaczęła śpiewać razem z wokalistką. Takie muzyczne eksperymenty lubimy.

Muzykom Rammsteina musiał spodobać się taki cover, bo udostępnili nagranie na swoim stories na Instagramie.

Polecamy

Rammstein zagra 2 koncerty w Polsce w 2023

Zespół obecnie promuje swój najnowszy album "Zeit" i w ramach trasy koncertowej wystąpi dwukrotnie w Polsce - 30 oraz 31 lipca 2023 w Chorzowie na Stadionie Śląskim. To będzie koncertowa jazda bez trzymanki!

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.