Metallica wykonała "Lux Æterna" na żywo. Grupa będzie u Jimmy'ego Kimmela przez prawie cały tydzień

11.04.2023 10:41
Metallica wykonała "Lux Æterna" na żywo. Grupa będzie u Jimmy'ego Kimmela przez prawie cały tydzień Fot. mpi04/Associated Press/East News

James i spółka byli niedawno gośćmi popularnego talk-show Jimmy'ego Kimmela, ogłaszając przy okazji, że przez najbliższe cztery dni będą codziennie grali swoje kawałki w programie dziennikarza.

Metallica gościem specjalnym u Jimmy'ego Kimmela - zespół zagrał Lux Æterna

Już za kilka dni w sprzedaży i streamingu pojawi się najnowszy krążek Metalliki o tytule "72 Seasons". Grupa promuje album za pomocą singli, a teraz także wywiadów i muzycznej rezydentury w programie Jimmy'ego Kimmela. Panowie byli gośćmi znanego dziennikarza w Poniedziałek Wielkanocny, gdzie poinformowali, że przez najbliższe cztery dni będą występowali w popularnym show.

Polecamy

James i spółka podczas krótkiego wywiadu pogadali o nadchodzącej trasie M72, pierwszych albumach na winylu, które kiedykolwiek kupili, czy sukcesie "Master of Puppets" po pojawieniu się kawałka w "Stranger Things" - przy okazji zdradzili, że utwór w całości zagrają u Kimmela już w środę 12 kwietnia.

Po rozmowie przyszedł czas na rozpoczęcie ich muzycznej rezydentury w programie "Jimmy Kimmel Live" - Metallica zaczęła od pierwszego singla z "72 Seasons", czyli "Lux Æterna", które na żywo brzmi całkiem nieźle:

Polecamy

"72 Seasons" ukaże się 14 kwietnia 2023 roku. Producentami krążka są Greg Fidelman oraz Hetfield & Ulrich. Całość ma 77 minuty i 12 utworów. To pierwszy długogrający album Metalliki od wydanego w 2016 "Hardwired... To Self-Destruct".

Zespół zagra dwa koncerty w każdym mieście, które jest objęte tournée. Polscy fani będą mogli posłuchać Metalliki na żywo 5 i 7 lipca 2024. Każdy No Repeat Weekend to dwa oddzielne koncerty, z różnymi setlistami i supportami.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.