"Mój jest ten kawałek podłogi" w wykonaniu Męskie Granie Orkiestry. To zapowiedź nowego albumu [WIDEO]

24.11.2022 10:22
Męskie Granie Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Posłuchajcie, jak Męskie Granie Orkiestra zinterpretowała słynny kawałek "Mój jest ten kawałek podłogi".

Już 25 listopada na sklepowych półkach pojawi się album "Męskie Granie 2022". Jest to zapis najlepszych występów z ostatniej trasy Męskiego Grania, która odwiedziła aż osiem miast, a w line-upie wydarzenia znalazło się ponad 80 wykonawców. Na pierwszy singiel wybrano utwór "Orkiestra/Pani w obuwniczym" w wykonaniu Męskie Granie Orkiestry. Teraz możemy posłuchać utworu "Mój jest ten kawałek podłogi".

Polecamy

"Mój jest ten kawałek podłogi" w wykonaniu Męskie Granie Orkiestry. To zapowiedź nowego albumu [WIDEO]

Najgłośniej na trasie Męskie Granie 2022 publiczność wykrzykiwała "Mój jest ten kawałek podłogi". Tegoroczny projekt był jeszcze bardziej eklektyczny niż podczas wcześniejszych edycji, a z dwóch scen wybrzmiały nowe muzyczne gatunki, w tym rap, jazz czy elektro, co będzie można usłyszeć także na albumie. Na każdym z koncertów pojawiły się dwa nowoczesne mobilne studia – każde z nich przejechało po Polsce ponad 3000 km. W ten sposób udało się nagrać ponad 200 godzin koncertów, z czego na płytę wyselekcjonowano ponad dwie godziny muzyki.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe
Polecamy

Premiera całej płyty "Męskie Granie 2022" już 25 listopada. Płyta jest dostępna w wersji CD, na winylu oraz w wersji z gadżetami. Dorota Nowakowska, manager Marki Żywiec tak powiedziała o nadchodzącej płycie:

Za nami największe Męskie Granie w historii – mówi – Zaprosiliśmy do współpracy artystów z bardzo odmiennych muzycznie rejonów i jeszcze bardziej otworzyliśmy się na nowe gatunki muzyczne. Te wszystkie zmiany słychać na naszym najnowszym wydawnictwie. To dwie godziny najlepszej polskiej muzyki.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.