Ozzy otworzył galę wrestlerską wielkim hitem Black Sabbath. Zobaczcie klimatyczne wideo

29.11.2022 11:42
Ozzy otworzył galę wrestlerską wielkim hitem Black Sabbath. Zobaczcie klimatyczne wideo Fot. London Entertainment/SplashNews.com/East News

Zobaczcie klimatyczne wideo z nowej gali wrestlerskiej z Ozzym Osbourne'em wykonującym wielki hit "War Pigs" Black Sabbath w jednej z głównych ról.

Ozzy Osbourne "wykonał' hit Black Sabbath na otwarciu gali WWE

Wrestling i heavy metal są tak amerykańskim połączeniem, jak orzeł przelatujący nad czołgiem M1 Abrams, czy kanapka z masłem orzechowym i dżemem. Wiedzą to właściwie wszyscy fani wrestlingu, wiedzą to również włodarze WWE, którzy podjęli niedawno współpracę z Ozzym Osbourne'em. Efektem tego collabo jest klimatyczne wideo, które otwierało 36. galę "Survivor Series WarGames".

Polecamy

W nim widzimy współczesne gwiazdy WWE (w tym Romana Reignsa, Samiego Zayna, braci Uso, czy Bobby'ego Lashleya) oraz oczywiście Księcia Ciemności, który wije się, śpiewając przebój "War Pigs" z czasów jego działalności z Black Sabbath. Summa summarum wyszło z tego całkiem niezłe promo, które zobaczycie poniżej:

Jak zauważa portal Blabbermouth, "War Pigs" było już używane przez WWE do promocji ich imprezy "Takeover: WarGames" w ramach oddziału NXT, który promował mniej znanych i młodszych wrestlerów w 2020 roku.

Polecamy

Zresztą historia Ozzy'ego i wrestlingu jest dość przepastna - w 2007 roku jego singiel "I Don't Wanna Stop" był wykorzystany jako motyw przewodni imprezy "Judgment Day", a Książę Ciemności wystąpił nawet na żywo w programie "SmackDown". Uwaga - wideo było nagrywane ziemniakiem:

9 września 2022 roku ukazała się kolejna płyta Ozzy'ego Osbourne'a zatytułowana "Patient Number 9". Na albumie zagrali Tony Iommi, Zakk Wylde, legendarny Eric Clapton, Jeff Beck, czy Robert Trujilo. Nowy album to pierwsze wydawnictwo Osbourne’a od czasu krążka "Ordinary Man", który trafił na szczyty list przebojów w 2020 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.