Posłuchaj przedpremierowo płyty Metalliki "72 Seasons" w kinie. Kiedy rusza sprzedaż biletów?

25.01.2023 15:31
Metallica Fot. Ricardo Rubio/Associated Press/East News

Fani Metalliki, którzy wybiorą się do kin będą mogli oprócz nowych piosenek zobaczyć specjalne teledyski oraz wywiady z muzykami.

Metallica poinformowała swoich fanów o przedpremierowym odsłuchu albumu "72 Seasons" w wybranych kinach na całym świecie. 12. album Metalliki będzie można odsłuchać w dźwięku najwyższej jakości już 13 kwietnia.

Polecamy

Posłuchaj przedpremierowo płyty Metalliki "72 Seasons" w kinie. Kiedy rusza sprzedaż biletów?

Fani, którzy wybiorą się do kina, by przedpremierowo odsłuchać nowy album Metalliki, otrzymają nie tylko jako pierwsi dostęp do premierowego materiału. W programie wydarzenia „72 Seasons – Global Premiere” pojawią się także teledyski do każdego utworu, wyświetlane na wielkim ekranie, jak również wywiady z zespołem. 

Bilety na „72 Seasons – Global Premiere” będą dostępne od czwartku, 2 marca, na stronie metallica.film.

Album „72 Seasons” ukaże się 14 kwietnia 2023 i płytę zapowiadają dwa single: wydany 20 stycznia „Screaming Suicide” oraz „Lux Æterna”, który ukazał się 28 listopada 2022. 

Polecamy

Metallica wystąpi w Polsce w 2024 roku

W sprzedaży są już dostępne pojedyncze bilety na wszystkie koncerty Metalliki w ramach trasy M72. Metallica zagra dwa koncerty w każdym mieście. Polscy fani będą mogli posłuchać Metalliki na żywo 5 i 7 lipca 2024. Każdy No Repeat Weekend to dwa oddzielne koncerty, z różnymi setlistami i supportami. M72 to także nowa, okrągła scena i słynny Metallica Snake Pit w centralnym miejscu, jak również passy I Disappear i wiele innych atrakcji.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.