Powstaje film o Korze. Kto wcieli się w rolę wokalistki?

29.07.2019 09:50
film o Korze|undefined Fot. . kadr z wideo YouTube: Kora Jackowska: "Artysta jest szczęśliwy kiedy tworzy"! [Fabuluuz]/TVN Series

Olga Sipowicz, znana większości jako Kora, zmarła 28 lipca 2018 roku. Rok po śmierci wokalistki, jej mąż oświadczył, że szykuje się film o artystce.

Fani zapamiętają Korę, jako artystkę z ogromną charyzmą, talentem i silnym charakterem. Rozmowy na temat filmu, który miałby opowiadać o piosenkarce, toczyły się jeszcze za życia Olgi Sipowicz. Niestety nie podjęto kroków, żeby takowa produkcja powstała. Teraz jednak mąż artystki, Kamil, potwierdził, że powstaje film o wokalistce... I to nie jeden, a dwa! Kto wcieli się w Korę? Pod uwagę brane są dwie aktorki.

Powstaje film o Korze. Kto wcieli się w rolę artystki?

Nad produkcją czuwa mąż Kory, który zdradził w wywiadzie dla magazynu "Viva!", że powstanie zarówno film dokumentalny, jak i fabularny. Kto zatem mógłby zagrać Korę w filmie fabularnym? Kamil Sipowicz nie może na razie zdradzać nazwisk:

Padają różne propozycje, ale nie będę wymieniał konkretnych nazwisk. Trudno mi sobie wyobrazić, żeby ktokolwiek mógł zagrać Korę. Musi to być bardzo dobra aktorka, jakaś szamanka
Przeczytaj także

"Super Express" podaje jednak, że rozważane jest obsadzenie Olgi Bołądź lub Magdaleny Cieleckiej w roli artystki. Pierwsza jest brana pod uwagę ze względu na podobieństwo do piosenkarki, a druga odpowiada producentom charakterem i zadziorem.

Na ten moment nie wiadomo jeszcze, czy film pokaże życie Kory od dzieciństwa aż po dorosłość. Nie ma również żadnych informacji, czy ukazane zostaną ostatnie lata z życia artystki, które jak wiemy, nie należały do najłatwiejszych. Kiedy odbędzie się premiera produkcji? Na razie nie wiadomo. Wszystkie informacje będziemy podawać na bieżąco.

Zobacz także: "Madonny Kory" trafią na wystawę w Warszawie. Kolekcję będzie można obejrzeć bezpłatnie

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.