Sanah nagrała cover "Wilczej zamieci" z Wiedźmina 3. Wyszło jej magicznie

14.12.2022 10:03
Sanah nagrała cover "Wilczej zamieci" z Wiedźmina 3. Wyszło jej magicznie Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

14 grudnia 2022 roku odbyła się premiera odświeżonej wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tę okazję postanowiła uczcić jedna z najpopularniejszych polskich artystek - mowa o sanah.

sanah jak Priscilla - artystka zaśpiewała Wilczą zamieć

CD Projekt RED lubi zarzucić kozacką współpracą - tu zatrudni do głównych ról w swoich grach Keanu Reevesa i Idrisa Elbę, tam poprosi Dawida Podsiadło i Run The Jewels o nagranie zupełnie nowych kawałków do kolejno anime Edgerunners i Cyberpunka 2077.

Teraz natomiast sanah będzie podbijała listy przebojów swoją wersją ballady "Wilcza zamieć", którą pierwotnie mogliśmy usłyszeć w Wiedźminie 3: Dziki Gon.

Polecamy

Kawałkowi towarzyszy klimatyczne wideo, które przedstawia nam medytującego/czarującego wiedźmina i szukającą go kobietę - wiecie, tak jak opowiada nam kawałek. Oto "Wilcza zamieć" w wersji sanah:

Co ciekawe, nie jest to pierwszy raz, gdy sanah wzięła na warsztat tą przejmującą pieśń - artystka pierwszy cover nagrała w 2019 roku i ten całkiem pomógł jej w zdobyciu rozpoznawalności. Tej starszej wersji możecie posłuchać poniżej:

Polecamy

Wiedźmin 3 - aktualizacja do wersji next-gen

Premiera tej nowej wersji "Wilczej zamieci" zbiegła się oczywiście w czasie z debiutem oficjalnej aktualizacji Wiedźmin 3: Next Gen. Wprowadzone zmiany dotyczą tekstur i poprawek graficznych, nowych rozwiązań gameplayowych (nowe skróty klawiszowe dla graczy korzystających z padów, a także przybliżona kamera) oraz ustawień dot. dostępności (jak m.in. dostosowanie wielkości czcionek).

Ta jest już dostępna za darmo dla wszystkich dotychczasowych posiadaczy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.