Slipknot z niespodzianką dla fanów. Posłuchajcie nowego singla "Bone Church" [WIDEO]

03.02.2023 12:09
Slipknot Fot. Amy Harris/Invision/East News

Zespół podzielił się nowym singlem "Bone Church" i takiej niespodzianki chyba nikt się nie spodziewał.

Slipknot zaskoczył wszystkich publikując bez zapowiedzi nowy singiel. Okazuje się, że kawałek powstał podczas trasy promującej album ".5: The Gray Chapter". Do nowej piosenki powstał również niepokojący jak na Slipknota przystało klip. 

Polecamy

Slipknot z niespodzianką dla fanów. Posłuchajcie nowego singla "Bone Church" [WIDEO]

Takie niespodzianki lubimy. Slipknot zaskoczył wszystkich publikując bez zapowiedzi nowy singiel "Bone Church". Klasycznie za teledysk odpowiedzialny jest M. Shawn "Clown" Crahan.

Polecamy

Clown wyjaśnił, jak doszło do powstania tego utworu:

W trasie za kulisami każdego koncertu mamy "jam room", gdzie gramy, ćwiczymy, rozgrzewamy się i czasem wypróbowujemy nowe pomysły. "Bone Church" narodził się w jam roomie podczas trasy ".5: The Gray Chapter". Od tamtej pory przygotowywaliśmy go do życia i w końcu jest. Ten utwór jest dla fanów - to dalsza podróż w głąb historii Slipknota, która wciąż jest pisana. 

Dyskografię Slipknota zamyka album "The End, So Far" - na krążku znalazły się single "The Dying Song (Time To Sing)" i "Yen" - do których teledyski nakręcił M. Shawn "clown" Crahan - oraz "The Chapeltown Rag". Za produkcję materiału odpowiadają muzycy Slipknot i Joe Barresi.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.