Taylor Hawkins zmarł rok temu. 100 perkusistów złożyło mu muzyczny hołd [WIDEO]

27.03.2023 12:57
Taylor Hawkins Fot. Rex Features/East News

Aż 100 perkusistów zagrało przebój Foo Fighters "My Hero'' w rocznicę śmierci Taylora Hawkinsa. Nagranie z tego wydarzenie robi piorunujące wrażenie.

Trudno w to uwierzyć, ale już rok nie ma z nami Taylora Hawkinsa. Perkusista Foo Fighters zmarł 25 marca 2022, jego ciało zostało znalezione w pokoju hotelowym w Bogocie, w Kolumbii, gdzie zespół miał wystąpić na festiwalu. Wyniki badań toksykologicznych potwierdziły obecność 10 różnych narkotyków. Rok po śmierci Hawkinsa fani w Belgii postanowili uczcić jego pamięć w wyjątkowy sposób. 

Polecamy

Taylor Hawkins zmarł rok temu. 100 perkusistów złożyło mu muzyczny hołd [WIDEO]

Zespół Black Box Revelation wpadł na pomysł, by w niecodzienny sposób złożyć hołd w 1. rocznicę śmierci Taylora Hawkinsa. Kapela zebrała 100 perkusistów, by razem wykonali przebój Foo Fighters ''My Hero'' - lepszego wyboru nie mogli dokonać. Nagranie z tego występu robi piorunujące wrażenie. 

Polecamy

Muzycy zagrali w Sportpaleis Antwerp i właśnie tutaj odbył się ostatni belgijski koncert Foo Fighters z Hawkinsem na perkusji. Przypomnijmy, że parę miesięcy po śmierci perkusisty zespół w wyjątkowy sposób pożegnał swojego kolegę i zagrał 2 koncerty, na których pojawiła się plejada gwiazd. 

Występy odbyły się 3 września na stadionie Wembley w Londynie i 27 września Los Angeles.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.