Taylor Hawkins zmarł rok temu. 100 perkusistów złożyło mu muzyczny hołd [WIDEO]

27.03.2023 12:57
Taylor Hawkins Fot. Rex Features/East News

Aż 100 perkusistów zagrało przebój Foo Fighters "My Hero'' w rocznicę śmierci Taylora Hawkinsa. Nagranie z tego wydarzenie robi piorunujące wrażenie.

Trudno w to uwierzyć, ale już rok nie ma z nami Taylora Hawkinsa. Perkusista Foo Fighters zmarł 25 marca 2022, jego ciało zostało znalezione w pokoju hotelowym w Bogocie, w Kolumbii, gdzie zespół miał wystąpić na festiwalu. Wyniki badań toksykologicznych potwierdziły obecność 10 różnych narkotyków. Rok po śmierci Hawkinsa fani w Belgii postanowili uczcić jego pamięć w wyjątkowy sposób. 

Polecamy

Taylor Hawkins zmarł rok temu. 100 perkusistów złożyło mu muzyczny hołd [WIDEO]

Zespół Black Box Revelation wpadł na pomysł, by w niecodzienny sposób złożyć hołd w 1. rocznicę śmierci Taylora Hawkinsa. Kapela zebrała 100 perkusistów, by razem wykonali przebój Foo Fighters ''My Hero'' - lepszego wyboru nie mogli dokonać. Nagranie z tego występu robi piorunujące wrażenie. 

Polecamy

Muzycy zagrali w Sportpaleis Antwerp i właśnie tutaj odbył się ostatni belgijski koncert Foo Fighters z Hawkinsem na perkusji. Przypomnijmy, że parę miesięcy po śmierci perkusisty zespół w wyjątkowy sposób pożegnał swojego kolegę i zagrał 2 koncerty, na których pojawiła się plejada gwiazd. 

Występy odbyły się 3 września na stadionie Wembley w Londynie i 27 września Los Angeles.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.