13-latka potrąciła 2 bezdomnych śpiących w krzakach. Obaj nie żyją

15.02.2021 14:27
Wypadek samochdowy Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

13-latka ukradła samochód matce i potrąciła 2 osoby. Obie zmarły - jedna na miejscu, druga zaś w szpitalu.

Jak podaje FOX 5 San Diego, 13-letnia dziewczyna z Kalifornii zabiła 2 mężczyzn w wyniku ucieczki przed policją. Nastolatka skradła samochód własnej matce. Historia skończyła się tragicznie.

Polecamy

13-latka potrąciła 2 bezdomnych śpiących w krzakach. Obaj nie żyją

Nie wiadomo dlaczego, ale nastolatka postanowiła ukraść własnej matce samochód. Nie miała farta, bo zatrzymał ją policjant z powodu przekroczenia drogowego. Funkcjonariusz nie wiedział, że w środku za kierownicą siedzi 13-latka z miasta Vista. W pojedźcie znajdowała się jeszcze jedna nieletnia dziewczyna.

Gdy policjant podszedł do samochodu, dziewczyna odjechała, ale straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i wjechała w krzaki. Policjant zatrzymał obie dziewczyny i ostatecznie wróciły one do rodziców.

Polecamy

Okazało się, że w krzakach spało 2 mężczyzn. Niestety samochód w nich uderzył - jeden zmarł na miejscu, drugi w szpitalu. Mężczyźni nie zostali na razie zidentyfikowani, prawdopodobnie byli bezdomni. Nie wiadomo, czy 13-latka usłyszy zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci 2 osób.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.