4 bajeranckie telefony inspirowane super samochodami

Aleksandra Kopka
21.04.2017 12:55
4 bajeranckie telefony inspirowane super samochodami Fot. materiał prasowy

Prezentujemy Wam galerię zdjęć wyjątkowych telefonów komórkowych, inspirowanych wyglądem super samochodów. 

Telefony komórkowe od kilkunastu lat, skutecznie zajmują nam ręce i umysły. Coraz więcej czasu spędzamy, patrząc się w małe ekraniki i po raz enty skrolując fejsa. Każdy ma taki telefon jaki sobie wybrał, który mu się podobał i miał odpowiednie funkcje.

Jednak są na świecie telefony, które wzbudzają zachwyt i pragnienie określonej grupy ludzi. To telefony inspirowane super samochodami. Każdy auto maniak przyzna, że chciałby mieć telefon odzwierciedlający jego upodobania co do marki samochodu.

Ciężko nam sobie wyobrazić aby producenci telefonów nagle wypuścili model inspirowany np. Passatem czy Golfem III. Choć w Polsce na pewno znaleźli by się i tacy którzy taki telefon dzierżyli z dumą w dłoni ;)

Nie mniej jednak, zaprezentujemy Wam 4 telefony powstałe w współpracy z Bentleyem, Lamborghini czy Porsche. Ceny zwalają z nóg, jednak dla prawdziwego fana marki nie powinny stanowić problemu.

 

Aleksandra Kopka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.