Akira Nakai znów odwiedzi Polskę by zbudować kolejne RWB

Aleksandra Kopka
21.06.2017 13:55
Akira Nakai znów odwiedzi Polskę by zbudować kolejne RWB Fot. kadr z wideo

Kiedyś zawodnik driftingowy jeżdżący Toyotą AE86, obecnie jeden z najsławniejszych ludzi zajmujących się budową samochodów. Akira Nakai znów odwiedzi Polskę.

Rok 2016 odbił się szerokim echem wśród polskich miłośników motoryzacji za sprawą niebywale skromnego Japończyka. Akira Nakai w świecie tuningu oraz motorsportu uważany jest za wyznacznik dobrego stylu i smaku. Już w sierpniu zagości u nas raz jeszcze by zbudować kolejne egzemplarze RWB.

Jeśli nigdy nie słyszeliście o Akira Nakai to... w sumie się wam nie dziwimy. Informacji o autorze niezwykle oryginalnego stylu jakim jest RAUH-Welt jest bardzo mało. Za to internet przepełniony jest zdjęciami zmodyfikowanych Porsche lub tworzącego w przytłaczającym dymie papierosowym Japończyka. Tak wygląda jego świat. Papierosy i samochody oraz rzesze fanów, którzy przybywają by podziwiać pracę mistrza.

Kolejna taka okazja będzie miała miejsce w dniach 3-5 sierpnia 2017 roku w podwarszawskich Łomiankach. To właśnie tutaj na zaproszenie 911 Garage Akira zbuduje RWB3 i RWB4.

Jeśli chcecie zobaczyć na żywo jak wygląda jego praca warto uzbroić się w cierpliwość. Nakai wszystkie elementy dopasowuje ręcznie bez użycia skomplikowanych narzędzi.

Rok wcześniej przebudowanie dwóch egzemplarzy Porsche zajęło mu prawie cały weekend. Jeśli mimo wszystko to was nie zniechęciło śledźcie informacje na oficjalnym fanpage 911 Garage.

 

Aleksandra Kopka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.