Aktorzy z GTA V odtworzyli legendarną scenę z gry. Zobaczcie genialne wideo

14.01.2021 15:32
Aktorzy z GTA V odtworzyli legendarną scenę z gry. Zobaczcie genialne wideo Fot. materiały prasowe/Rockstar Games

Szybkie pytanie - czy koleżka może wpaść do ciebie na chatę? Slink Johnson (Lamar) i Shawn Fonteno (Franklin) odtworzyli legendarną scenę z GTA, która zaczyna się właśnie od tych słów.

Aktorzy z GTA V odtworzyli legendarną scenę z gry

W trakcie pandemii ludzie zaczęli się naprawdę mocno nudzić. Jednym z owoców tej nudy było zmartwychwstanie mema z GTA V - chodzi o scenę, która w gruncie rzeczy ma poinformować graczy o tym, że mogą teraz się wybrać do fryzjera. Ta została jednak zrobiona z tak genialnym stylem, że obecnie jest uznawana za jedną z najlepszych w historii gier wideo. 

Polecamy

Teraz po 7 latach od skończenia prac nad Grand Theft Auto V i zmartwychwstaniu mema z Lamarem i Franklinem, aktorzy Slink Johnson i Shawn Fonteno powrócili do swoich ról. Na kanale PlayStation Haven pojawiła się bowiem rekreacja oryginalnej sceny z oryginalnymi aktorami.

Panowie spotkali się na przedmieściach Los Angeles, a Lamar ponownie dokonał lirycznego morderstwa na Franklinie, wyzywając jego "yee yee ass haircut" i mówiąc słowo "N****" kursywą.

Polecamy

Zapraszamy serdecznie:

Wideo w ciągu 3 dni doczekało się prawie 5 milionów wyświetleń, co tylko pokazuje, jak bardzo żywy i zdrowy jest mem z GTA V. Sama produkcja też zresztą ma się dobrze - do tego stopnia, że Rockstar zapowiedział już wersję na PlayStation 5 i Xboksy Series X, która ma się pojawić jeszcze w tym roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.