Amber Heard w sądzie, a Johnny Depp w barze. Tak dowiedzieli się o werdykcie w sprawie zniesławienia

02.06.2022 17:32
Johnny Depp Fot. EVELYN HOCKSTEIN/AFP/East News

Johnny Depp świętował zwycięstwo razem z innymi muzykami. Zdjęcie z imprezy szybko zostało usunięte.

W końcu zapadł wyrok w sprawie zniesławienia - wygrał Johnny Depp, a jego była żona musi mu wypłacić 10 milionów dolarów zadośćuczynienia. Podczas odczytania werdyktu na sali sądowej była obecna Amber Heard i jej prawnicy, zaś Johnny Depp w tym samym czasie świętował swoje zwycięstwo w barze w Wielkiej Brytanii

Polecamy

Amber Heard w sądzie, a Johnny Depp w barze. Tak dowiedzieli się o werdykcie w sprawie zniesławienia

Już wcześniej pisaliśmy, że aktor przebywa w Wielkiej Brytanii, gdzie wspiera na koncertach Jeffa Becka. Panowie zagrali wspólną wersję piosenki Lennona "Isolation", jak również "What's Going On" Marvina Gaye'a oraz "Little Wing" Jimiego Hendrixa.

Okazuje się, że w dniu ogłoszenia wyroku Depp świętował swoje zwycięstwo w pubie w Newcastle razem z Beckiem oraz Samem Fenderem, który podzielił się wspólną fotką w social mediach z podpisem "Pewni poważni bohaterowie". Zdjęcie szybko zostało usunięte, ale w sieci można znaleźć sporo nagrań i zdjęć fanów, którzy spotkali uradowanego aktora wychodzącego z baru.

Polecamy

Johnny Depp w oświadczeniu stwierdził, że "odzyskał swoje życie":

Sześć lat temu moje życie, życie moich dzieci, moich najbliższych, a także wielu ludzi, którzy od lat mnie wspierali zostało wywrócone do góry nogami i na zawsze odmienione. Wszystko w ciągu ułamku sekundy. (...) Sześć lat później sąd oddał mi moje życie. Jestem dozgonnie wdzięczny i ukorzony. Prawda nigdy nie ginie.

Prawnicy Heard złożyli już odpowiednie dokumenty, by odwołać się od wyroku sądu. Na razie nie podano więcej szczegółów na ten temat.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.