Assassin’s Creed IV: Black Flag za darmo

Michał Tomaszkiewicz
12.12.2017 17:38
Assassin’s Creed IV: Black Flag za darmo Fot. materiały prasowe

Coraz bliżej święta, coraz więcej prezentów - tym razem za wory Mikołaja złapał Ubisoft i wyciągnął z niego jedną z najlepszych odsłon serii o zakapturzonych skrytobójcach.

Wizyta na Karaibach bardzo spodobała się swego czasu graczom, jako że wnosiła powiew świeżości do świata, który nieco spoczął na laurach.

Oprócz zwyczajowego zamieniania się w niosące śmierć zakapturzone cienie w Assassin’s Creed IV: Black Flag przyjdzie nam także zając się piracką fuchą i wyrobić sobie przy tym markę budzącą tak wielkie przerażenie, że nawet konkurenci do miana łupieżcy dziesięciolecia będą nam okazywać szacunek i podziw.

Ubisoft zaryzykowało i wydało grę, która na niektórych rynkach była dostępna tylko dla odbiorców dorosłych. Zanim zasiądziecie do niej zupełnie za darmo, musicie zdawać sobie sprawę, że Assassin’s Creed IV: Black Flag zawiera mnóstwo tak zwanej „dojrzałej zawartości”. I nie chodzi tylko o widok dwóch gołych piękności w łóżku:

Co trzeba zrobić, żeby dostać w prezencie ten znakomity tytuł? Wystarczy uruchomić klienta Uplay i kliknąć pojawiający się w niej baner lub przypisać ją do konta na platformie Ubisoftu poprzez stronę internetową.

Assassin’s Creed IV: Black Flag można otrzymać za darmo do godz. 11.00 18 grudnia 2017.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.