Assassin’s Creed Valhalla na Xbox series X wygląda tak dobrze, że gracze nie wierzą że to fragmenty rozgrywki [WIDEO]

07.05.2020 18:07
Assassin's Creed Valhalla|undefined Fot. materiały prasowe Ubisoft

Assassin’s Creed Valhalla to obecnie to obecnie jedna z najbardziej wyczekiwanych gier. Dzięki Microsoftowi możemy zobaczyć, jak tytuł będzie prezentować się na Xbox series X, konsoli następnej generacji. Twórcy zarzekają się, że pokazali rozgrywkę, gracze śmią wątpić i węszą podstęp.

Xbox series X i PlayStation 5 zmierzą się ze sobą w bezpośredniej walce o uwagę graczy pod koniec 2020 roku. Microsoft rozpoczął już wytaczanie naprawdę ciężkich dział, pokazując po raz pierwszy jak wyglądają gdy tworzone z myślą o przyszłej platformie.

Podczas gdy Microsoft odsłania tajemnicę za tajemnicą, Sony zostaje nieco z tyłu, zdradzając jak na razie tylko część mocno technicznych szczegółów na temat nadchodzącego PS5.

Przeczytaj także

Dzięki wydarzeniu Inside Xbox mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć, jak będą wyglądać gdy pisane na nowe platformy. W przypadku Assassin’s Creed Valhalla efekt jest tak dobry, że gracze zarzucają pokazanie wcześniej przygotowanej i dopieszczonej animacji zamiast faktycznego fragmentu rozgrywki. Zobaczcie zresztą sami.

Assassin’s Creed Valhalla na Xbox series X. Tak wygląda rozgrywka następnej generacji

Ubisoft zdradził przy okazji nieco informacji o fabule, jaka zostanie przedstawiona graczom w Assassin’s Creed Valhalla. Przyjdzie nam kierować poczynaniami wojownika, którego zadaniem będzie zbudowanie silnej osady na wyspach brytyjskich, miotanych wewnętrznymi, brutalnymi konfliktami, nie bacząc przy tym na cenę, jaką przyjdzie za to zapłacić jemu i jego towarzyszom.

Gra, która znajduje się jeszcze w dość wczesnym stadium produkcji i w związku z tym jej wygląd może się jeszcze poprawić, na Xbox series X wygląda tak:

Uwagę przykuwa uwaga umieszczona drobnym drukiem na początku prezentacji uwaga, że zarówno gra jak i konsola jest jeszcze w czasie tworzenia, a materiał pokazuje, jak Assassin’s Creed Valhalla będzie wyglądać na Xbox series X.

Podczas prezentacji pokazano także Medium, nowy projekt krakowskiego Bloober Team. Akcja psychologicznego horroru odbywać się ma właśnie w tym królewskim mieście, w latach 80. XX wieku, gdy Polską rządzili jeszcze komuniści.

Ubisoft podkreśla, że zamierza korzystać z opcji Smart Delivery: jeśli kupi się grę Assassin’s Creed Valhalla na obecnego Xboksa, to bez dodatkowych opłat będzie w nią można grać także na sprzęcie następnej generacji.

Zobacz także: The Last of Us Part II na nowym zwiastunie. Twórcy chronią graczy przed spojlerami [WIDEO] 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.