Chciał polecieć za darmo samolotem. Schował się w... silniku odrzutowym [WIDEO]

03.07.2020 16:19
silnik odrzutowy|undefined Fot. Shutterstock

Są na tym świecie rzeczy, które nie śniły się nawet internautom. Do sieci trafiło nagranie pokazujące afrykańskiego nastolatka, który próbował polecieć ku lepszemu życiu. Żeby załapać się na lot, schował się w silniku odrzutowym.

Osoby o słabszych nerwach uspokajamy: nagranie trafiło na serwis YouTube, co oznacza, że pasażera na gapę udało się dostrzec jeszcze przed uruchomieniem silnika. Gdyby było inaczej, materiał nie zostałby zaakceptowany przez moderatorów.

Afrykańczycy próbują czasem w akcie desperacji uciec z kraju, w którym nie mają zbyt wielu szans na rozwój. Pisaliśmy już o przypadku, w którym na skrzydło startującego samolotu pasażerskiego wskoczył desperat, który próbował otworzyć drzwi awaryjne i wedrzeć się na pokład.

Przeczytaj także

Film, który teraz trafił do sieci, jeży włosy na głowie. Wystarczy wyobrazić sobie, co by się stało, gdyby obecność młodego człowieka została przegapiona.

Schował się w silniku samolotu, bo chciał polecieć za darmo [WIDEO]

Na nagraniu widać mały samolot odrzutowy. Gdy zwróci się uwagę na jego silnik, można zauważyć wystające z nich nogi w klapkach.

Na nagraniu widać, że pasażer na gapę zachęcany jest do wyjścia z silnika. Gdy w końcu się na to decyduje, zabiera ze sobą plecak, w którym zabrał ze sobą najprawdopodobniej swój dobytek.

Gdy młody człowiek jest eskortowany przez ochronę, widać jak mija się z personelem lotniska, przed którą stało zadanie dokładnego sprawdzenia, czy w silniku nie zostały jakieś elementy trzecie, mogące doprowadzić do jego awarii.

Zobacz także: Pasażer zagrał z obsługą lotniksa w papier, kamień i nożyce przez okno samolotu [WIDEO] 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.