"Cyberpunk 2077" - Keanu Reeves zagra jednego z bohaterów. Znamy datę premiery

10.06.2019 09:43
Cyberpunk 2077|undefined Fot. kadr z wideo

Gwiazda "Matriksa", "Johna Wicka" i "Constantine'a" będzie jednym ze sprzymierzeńców głównego bohatera "Cyberpunka 2077". Redzi pokazali nowy zwiastun gry, zdradzili datę premiery i ruszyli z przedsprzedażą.

W drugi weekend czerwca rozpoczęły się targi E3 2019 w Los Angeles, na których od lat swoje nowe projekty pokazują najwięksi twórcy gier wideo w branży. W niedzielę swoją konferencję przeprowadzał Microsoft, który nie tylko zapowiedział nowego Xboksa i kolejne odsłony swoich serii "Halo" oraz "Gears of War". Gigant z Redmond znalazł jednak czas w swoim pokazie dla innych producentów. Wśród nich znaleźli się Polacy z CD Projekt Red.

Cyberpunk 2077 - nowy zwiastun z Keanu Reevesem

Zgasły światła, a na ekranach pojawił się nowy zwiastun "Cyberpunka 2077", który prezentował jedną z cutscenek produkcji. Główny bohater V wdał się w konflikt z typami spod ciemnej gwiazdy i musiał pożegnać się ze swoim przyjacielem. Cała zapowiedź kończy się pojawieniem... Keanu Reevesa, który zagra jedną z głównych postaci w "Cyberpunku 2077". Bohater karze wstać głównej postaci, bo wciąż mają całe miasto do spalenia. Zobaczcie sami:

Chwilę później na scenie pojawił się sam Reeves, który przez kilka minut opowiadał o produkcji i procesie powstawania "Cyberpunka 2077". Aktor był wyraźnie podekscytowany przemawianiem przed publicznością i współpracą z CD Projekt Red. Obecność Keanu Reevesa w "Cyberpunku 2077" spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony fanów, a w komentarzach na YouTubie i Facebooku możemy przeczytać słowa zachwytu i ekscytacji z każdej strony.

Przeczytaj także

Cyberpunk 2077 - data premiery

Redzi zdradzili również kolejną ważną informację, a mianowicie datę premiery produkcji - "Cyberpunk 2077" zadebiutuje już 16 kwietnia 2020 roku. Gra pojawi się oczywiście na konsole Xbox One oraz Playstation 4, a także komputery osobiste.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.