Mads Mikkelsen i Norman Reedus w grze „Death Stranding”. Zobaczcie zwiastun z E3

Kamil Kacperski
12.06.2018 10:48
Death Stranding|undefined Fot. kadr z wideo

Na konferencji Sony zaprezentowano długi, 8-minutowy zwiastun gry „Death Stranding”, w którym możemy zobaczyć fragmenty samej rozgrywki. Reżyserią produkcji zajął się Hideo Kojima, czyli twórca „Metal Gear Solid”.

Konferencja Sony na E3 przyniosła wiele nowych informacji na temat nadchodzących gier od japońskiego giganta. Jedną z nich jest niewątpliwie „Death Stranding”, czyli pierwsza produkcja Kojima Productions założonego przez Hideo Kojimę, twórcę serii „Metal Gear Solid” i jedną z najbardziej znanych postaci ze świata gier wideo.

Sam Kojima zajął się reżyserią „Death Stranding”, a w jego grze wystąpią tacy aktorzy i aktorki, jak Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux i Lindsay Wagner. Sony pokazało ponad 8-minutowy zwiastun produkcji, w której po raz pierwszy widzimy fragmenty pochodzące z samej rozgrywki. Cóż, zapowiada się bardzo... nietypowe doświadczenie:

Death Stranding w nowym zwiastunie

Motywem przewodnim nowej produkcji Kojimy ma być połączenie między życiem a śmiercią, o zależnościach między tymi dwoma zjawiskami w przyrodzie. Niestety, nawet oficjalny opis gry „Death Stranding” opublikowany przez Sony nie rzuca więcej światła na fabułę, czy sam świat przedstawiony w produkcji Kojima Productions.

Otoczony przez ramię śmierci na każdym kroku, Sam Bridges musi przeżyć w świecie zamienionym przez Death Stranding. Nosząc w rękach podniszczone resztki przyszłości, Sam wyrusza w podróż, której celem jest połączenie zniszczonego świata. Czym jest zagadkowe Death Stranding? Co Sam odkryje w czasie swojej podróży? Gra przełamująca wszelkie ramy gatunkowe odpowie na te i inne pytania.

Kiedy pojawi się Death Stranding?

Na razie jednak nie wiemy, kiedy dokładnie będziemy mogli odkryć tajemnice przygotowane przez Kojimę i jego gwiazdorską obsadę z Reedusem i Mikkelsenem w rolach głównych.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.