Death Stranding na długim zwiastunie. Wersja kolekcjonerska z dodatkiem w postaci dziecka w butli

Michał Tomaszkiewicz
30.05.2019 11:27
Death Stranding|undefined Fot. kadr z wideo

Death Stranding, tajemnicza gra szykowana przez mistrza Hideo Kojimę, została pokazana na trwającym niemal 9 minut zwiastunie. Po jego obejrzeniu o grze wiemy jeszcze mniej, niż przed.

Hideo Kojima, twórca serii Metal Gear Solid, cieszy się ogromną estymą wśród graczy. Jego najnowszy projekt, szykowana na PlayStation 4 gra Death Stranding, wzbudza wielkie nadzieje, mimo że o tytule wciąż jeszcze niewiele wiadomo.

Jedna z zaangażowanych do produkcji gwiazd, Mads Mikkelsen, mówił wprost, że nawet znając scenariusz i swoje kwestie nie jest do końca pewny, o co tak naprawdę chodzi w grze. Powody jego wątpliwości można poznać, oglądając mający niema 9 minut zwiastun Death Stranding, pokazujący występujące w tytule postaci oraz zdradzający nieco informacji na temat świata, w którym osadzona jest akcja.

Przeczytaj także

Przy okazji udostępnienia zwiastuna podano oficjalną datę premiery gry i ucięto spekulacje, że Death Stranding pojawi się dopiero na PlayStation 5. Death Stranding będzie miało premierę 8 listopada 2019 roku, a więc na długo przed spodziewanym debiutem konsoli następnej generacji

Death Stranding – edycja kolekcjonerka z dzieckiem w butelce

Sony zaprezentowało również bonusy, na jakie mogą liczyć gracze zamawiający Death Stranding przed premierą, lub decydujący się na zakup specjalnej wersji kolekcjonerskiej.

Przeczytaj także

W pierwszym przypadku dodatkiem będą złote odmiany wyposażenia dostępnego w grze. W drugim twórcy poszli na całość, obiecując dostarczenie naturalnych rozmiarów dziecka w pojemniku/butelce.

death_stranding_dziecko_02 Fot. foto: materiały prasowe

Wersja kolekcjonerka Death Stranding została wyceniona na 200 dolarów. Na jej zakup zdecydują się więc zapewne tylko najwięksi fani Kojimy.

W Death Stranding oprócz Madsa Mikkelsena występuje między innymi Guillermo Del Toro, Norman Reedus, Lea Seydoux, Troy Baker i Margaret Qualley.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.