Elon Musk i twórca "Ricka i Morty'ego" zrecenzowali memy u PewDiePie'a

Kamil Kacperski
23.02.2019 10:12
Elon Musk i Justin Roiland|undefined Fot. kadr z wideo

Justin Roiland i Elon Musk wystąpili gościnnie w programie "Meme Review", w którym PewDiePie recenzuje memy. Panowie oceniali memy dotyczące m.in. samego szefa Tesli, a także martwych jeleni.

Stało się. Po miesiącach próśb i gróźb, PewDiePie nareszcie zaprosił Elona Muska do występu na najpopularniejszym kanale na YouTubie. Szwed jednak zaskoczył swoich widzów, ponieważ oprócz szefa Tesli, do prowadzenia "Meme Review" zaprosił również współtwórcę serialu "Rick i Morty", Justina Roilanda. Panowie spotkali się w budynkach Adult Swim, gdzie obecnie trwają prace nad 4. sezonem produkcji o dziadku-geniuszu i jego przygłupim wnuku. 

Elon Musk i Justin Roiland recenzują memy u PewDiePie'a

Najprawdopodobniej oznacza to, że Musk wystąpi też gościnnie w jednym z nadchodzących odcinków "Ricka i Morty'ego". To jednak nie jest potwierdzona informacja. Faktem jest natomiast, że przedsiębiorca i scenarzysta/aktor wzięli udział w "Meme Review" i ocenili kilka zabawnych internetowych obrazków. Fragment z Muskiem i Roilandem zaczyna się od około 13:30, jeżeli nie przepadacie za PewDiePie'em:

Nikogo nie powinno dziwić, że wideo w ciągu niecałych 24 godzin zdobyło prawie 7 milionów wyświetleń (stan na 23 lutego, godz. 10:00). Musk oczywiście podzielił się wideo na swoim Twitterze, pisząc po prostu: "świetna recenzja memów przygotowana przez Willa Smitha":

Przeczytaj także

Z resztą sam Musk zapowiedział współpracę z Roilandem i PewDiePie'em już kilka dni wcześniej:

Cóż za wspaniałe czasy, w których żyjemy.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.