"Fortnite" - Jason Momoa/Aquaman już dostępny. Jak zdobyć postać?

19.06.2020 10:00
"Fortnite" - Jason Momoa/Aquaman już dostępny. Jak zdobyć postać? Fot. materiały prasowe/Epic Games

W najpopularniejszej strzelance online właśnie wprowadzono nowy patch o nazwie "Wodowanie", w którym wprowadzono możliwość pływania na rekinach oraz skórkę Aquamana znanego z filmu z Jasonem Momoą w roli głównej.

Gracze Fortnite będą mogli stanąć do walki jako Aquaman w wersji Jasona Momoy w nowym rozdziale 3. sezonu popularnego battle royale. Główna wyspa została zatopiona, dzięki czemu Aquaman ma pełne pole do popisu. Nie jest też pierwszym herosem, który pojawił się w grze - wcześniej w produkcji zagościli już Deadpool i Cable.

Fortnite - Aquaman nową postacią grywalną w popularnym battle royale

Tak za to prezentuje się zwiastun nowego rozdziału 3. sezonu Fortnite - widzimy w nim Aquamana zmierzającego do walki na dużej rybce:

Przeczytaj także

W sieci pojawił się również bardziej szczegółowy szkic Aquamana w Fortnicie. Zaprezentowano też wszystkie inne przedmioty związane z bohaterem, takie jak jego królewski trójząb, specjalne emotki oraz dziwna muszla: 

Patch do Fortnite, który umożliwia granie Aquamanem jest już dostępny do pobrania.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.