Gwiazdy i Dolly Parton Challenge - kto wykazał się największą kreatywnością?

27.01.2020 14:53
Foto: zrzut ekranu Twitter/ Dolly Parton|undefined Fot. zrzut ekranu Twitter/ Dolly Parton

Dolly Parton Challenge cieszy się olbrzymią popularnością w sieci. Udział w wyzwaniu wzięli już m.in. Eminem, Miley Cyrus, Celine Dion i Mark Hamill.

O Dolly Parton Challenge słyszał każdy, kto ma dostęp do sieci. Wasz feed w mediach społecznościowych zalała fala sklejek czterech różnych zdjęć z dopiskami LinkedIn, Facebook, Instagram i Tinder, ale nie macie pojęcia o co chodzi? Już wyjaśniamy.

#DollyPartonChallenge - o co chodzi i na czym polega to wyzwanie?

#DollyPartonChallenge to nic innego, jak nowa internetowa moda. Po oblewaniu się lodowatą modą, wklejaniu zdjęć sprzed 10 lat, zakrywaniu sobie oczu i naśladowaniu Bena Solo, przyszedł czas na nowy challenge. W końcu w sieci nigdy nie może być nudno. Nowy trend zapoczątkowała 74-letnia gwiazdy muzyki country - Dolly Parton.

#DollyPartonChallenge jest niejako kwintesencją sposobu, w jaki funkcjonujemy w sieci. Zależnie od tego, z którego medium korzystamy, prezentujemy nieco inną wersję siebie samych. Wystarczy porównać nasze profile na LinkedInie, Facebooku, Instagramie i Tinderze, by dostrzec różnicę. Właśnie to zrobiła Dolly Parton, a wyzwanie podchwycił cały świat.

Przeczytaj także

Gwiazdy w #DollyPartonChallenge - kto wykazał się największą kreatywnością?

W challenge'u wzięło udział wiele gwiazd muzyki i kina. Jedną z pierwszych była Miley Cyrus - córka chrzestna Dolly Parton. Wokalistka podzieliła się zarówno wersją swoją, jak i swojego popularnego alter ego - Hanny Montany. Do akcji szybko dołączyli między innymi Mark Ruffalo, Justin Timberlake, Celine Dion, Will Smith, Jared Leto, Jessica Chastain, a nawet obsada "Przyjaciół". Największą dawką poczucia humoru wykazali się jednak Eminem, Natalie Portman i (oczywiście) Mark Hamill.

W #DollyPartonChallenge udział wzięły również światowej sławy muzea, koci i psi celebryci, a nawet premier Polski, Mateusz Morawiecki.

Zobacz też: Przesyłki z AliExpress - czy paczki z Chin mogą zawierać śmiertelnego koronawirusa?

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.