Harry Potter nareszcie z grą z prawdziwego zdarzenia. Oto zwiastun "Hogwarts Legacy"

17.09.2020 11:55
Harry Potter nareszcie z grą z prawdziwego zdarzenia. Oto zwiastun "Hogwarts Legacy" Fot. Twitter.com/HogwartsLegacy

Świetne wieści dla fanów świata nastoletniego czarodzieja - potwierdzono powstawanie gry "Hogwarts Legacy", RPG osadzonego w Hogwarcie i jego okolicach. Zobaczcie zwiastun.

WB Games nareszcie oficjalnie zapowiedziało kolejną grę ze świata "Harry'ego Pottera". Produkcja nosi tytuł "Hogwarts Legacy" i na razie doczekała się pierwszego oficjalnego zwiastuna, który mniej więcej zdradza nam, na czym będzie polegała rozgrywka w nadchodzącej grze.

Harry Potter z nową grą. Oto Hogwart's Legacy

Oczywiście o produkcji plotkowano już od kilku lat - wyciekły nawet fragmenty gameplayu, a pojawiła się też informacja, że gra będzie RPG z otwartym światem, która pozwoli nam na naukę w Hogwarcie i eksploracje magicznych okolic szkoły.

Cóż, okazało się, że wszystko było prawdą. "Hogwarts Legacy" ma być RPG z otwartym światem, w którym będziemy nie tylko uczyli się tajników magii w Hogwarcie, ale także używali tych umiejętności w "prawdziwym świecie". Sama akcja będzie się rozgrywała w późnym XIX wieku, czyli w czasach sprzed wydarzeń z książek "Harry Potter" i filmów z serii "Fantastyczne zwierzęta".

Przeczytaj także

Trzeba przyznać, że perspektywa gry z otwartym światem opartej na czarodziejskim świecie jest naprawdę interesująca i to nie tylko dla fanów świata Harry'ego Pottera. Zwiastun produkcji "Hogwarts Legacy" zobaczycie poniżej:

Dowiedzieliśmy się też, że gra ma się pojawić w 2021 roku na konsole Playstation 5, ale także PC-ety, Xboksy One i Series X/S oraz Playstation 4. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.