Jak skutecznie i przyjemnie spalić kalorie po Tłustym Czwartku?

Michał Tomaszkiewicz
06.02.2018 11:56
Jak skutecznie i przyjemnie spalić kalorie po Tłustym Czwartku? Fot. materiały prasowe

Są osoby, którym Tłusty Czwartek odbija się czkawką moralną – każde pyszne dzieło kulinarnej sztuki jest przy okazji bombą kaloryczną. Specjalnie dla nich powstał Kalkulator Pączkowania, przeliczający zjedzone łakocie na czas potrzebny na ich spalanie podczas snu, oglądania seriali, biegania czy seksu.

Używanie specjalnej pączkowej wersji Omni Calculatora – polskiej witryny, która potrafi przeliczyć wszystko na wszystko – jest bardzo proste. Wystarczy wpisać ile razy oddawaliśmy się grzesznej przyjemności, wybrać rodzaj skonsumowanych pączków (różnią się zawartością kalorii), uczciwie wpisać swoją wagę... i to wszystko.

Teraz wystarczy już tylko wskazać czynność, jaką zamierza się uskuteczniać żeby zużyć słodkie kalorie, i dostajemy odpowiedź ile powinniśmy poświęcić na to czasu.

Jak spalić kalorie z Tłustego Czwartku?

Twórcy Omnicalculatora niechcący przyznali, że w głowie im wszystko jedno – domyślną (i pierwszą na liście) formą aktywności fizycznej jest seks. Jak się okazuje, jest on całkiem skuteczną bronią w walce z pączkami – lepszy jest tylko crossfit i bieganie.

foto: zrzut ekranu

Kalkulator Pączkowania może być znakomitym narzędziem nie tylko na Tłusty Czwartek, lecz także – a może nawet przede wszystkim – na Walentynki. To doskonały przykład umożliwiający połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Na drugim biegunie skuteczności w spalaniu kalorii z pączków znalazło się spanie. To w dalszym ciągu bardzo dobra wiadomość dla osób, które wolą oszczędnie gospodarować swoja energią i zminimalizować ryzyko złapania kontuzji.

Okazuje się, że zamiast męczyć się na siłowni czy dawać z siebie wszystko w sztuce kochania, wystarczy około 8 razy dłużej utonąć w słodkich ramionach snu i efekt jest taki sam. A skoro nie widać różnicy…

Kalkulator Pączkowania pozwala także sprawdzić, ile kalorii można stracić myjąc naczynia, modląc się czy medytując – wygląda na to, że cudów jednak nie ma.

Omnicalculator naprawdę potrafi policzyć wszystko - nawet to, ile oszczędzają na kupnie papierosów osoby wdychające powietrze w najbardziej dotkniętych smogiem miast w Polsce.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.