Jak spędzić Sylwestra z Tonym Starkiem? To prostsze niż się wydaje

Sergiusz Kurczuk
27.12.2017 14:01
Iron Man 3, Robert Downey Jr.|undefined Fot. kadr z filmu Iron Man 3

Szok! Znajomi go nienawidzą! Fan Iron Mana odkrył jeden prosty trik na spędzenie Sylwestra z Tonym Starkiem. Wystarczy, że...

Macie już plany na Sylwestra? To pytanie ze strony znajomych potrafi paść nawet w wakacje. Nie wszyscy są imprezowymi zwierzakami i nie zawsze wiedzą gdzie, jak i z kim spędzą ostatni dzień roku. W przeciwieństwie do jednej z najbardziej imprezowych osób w filmowym świecie Marvela. Każdy, kto widział chociaż jedną część „Iron Mana”, wie, że Tony Stark (Robert Downey Jr.) umie się zabawić. Wielu nerdów marzy, żeby być jak złoty Avenger. Nie każdy ma tyle szczęścia, co Peter Parker (Tom Holland), który stał się pupilkiem Starka. Istnieje jednak prosty sposób na to, żeby spędzić Sylwestra z samym Iron Manem.

Jaki jest haczyk? No dobra, nie poznacie Robert Downey Juniora osobiście. Ale zawsze możecie mieć namiastkę tego, jak żyje Tony i przez chwilę poczuć się częścią MCU. Wystarczy, że posiadacie „Iron Mana 3” na Blu-Ray lub DVD (jeśli macie na VHS, to gratulacje!) i nie chodzicie spać z kurami. Aby uzyskać pożądany efekt, należy włączyć film w Sylwestra dokładnie o 23:55:50. Jeśli znacie się na zegarku, północ w filmie wybije dokładnie w tym samym momencie, co w rzeczywistości. Tak, to wszystko. Ostrzegaliśmy na samym początku, że to tylko trik. 

3. cześć przygód blaszanego herosa rozpoczyna się podczas Sylwestra 1999 roku, więc nie tylko poczujecie się, jak byście byli w filmie, ale również doświadczycie małej podróży w czasie. Jeżeli wolicie przywitać rok 2018 w mniej filmowym, a bardziej muzycznym stylu, z pomocą przyjdzie Wam TEN artykuł. A Robert Downey Jr. w roli Iron Mana powróci już w 25 kwietnia 2018 roku w filmie „Avengers: Infinity War”.  

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.