Jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Cię na Facebooku?

Natalia Nowecka
15.02.2019 11:34
fot. Shutterstock|undefined Fot. . Shutterstock

Wzajemne blokowanie się na Facebooku nigdy nie wyszło z mody. Wyjaśniamy jak można sprawdzić, czy ktoś zablokował nasz profil.

Blokowanie się nawzajem na Facebooku może wydawać się nieco infantylne, jednak stosunkowo często zdarza się, że komuś nie wystarcza wyrzucenie nas ze swojego realnego życia i postanawia "pozbyć się nas" również wirtualnie. Jak sprawdzić, czy trafiliśmy na czyjąś "czarną listę" i zostaliśmy zablokowani na Facebooku? Już tłumaczymy.

Zobacz też: >> Z telefonów Samsunga nie da się usunąć aplikacji Facebooka <<

Jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Cię na Facebooku?

Niestety, Facebook wciąż nie wprowadził specjalnej opcji informowania nas, że zostaliśmy przez kogoś zablokowani, co znacznie ułatwiłoby nam zadanie. Pozostają zatem dwa wyjścia. Wyjście pierwsze - należy wpisać w wyszukiwarce Facebooka dane wybranej osoby. Jeśli nie wyświetli nam się jej profil oznaczać to może, że zostaliśmy przez danego użytkownika zablokowani, lub że dana osoba usunęła swoje konto. Jeśli jednak nie satysfakcjonuje nas  odpowiedź zawierająca słowo "lub", pozostaje opcja numer dwa. Wchodzimy w aplikację Messenger i tam wyszukujemy naszej konwersacji z podejrzanym. Jeśli imię i nazwisko tego użytkownika jest czarne i pogrubione oznacza to, że dana osoba nie usunęła profilu na Facebooku, a zwyczajnie nas zablokowała.

Nie przegap: >> Facebook - Jak opuścić grupę, do której nie chcemy już należeć? Instrukcja krok po kroku <<

Co jeśli ktoś zablokował Cię na Facebooku?

Jeśli zostaniemy przez kogoś zablokowani uniemożliwia nam to jakikolwiek kontakt z daną osobą, za pośrednictwem Facebooka. Nie możemy wyświetlić jej profilu, zaprosić jej do znajomych, ani wysyłać wiadomości.

Przeczytaj także

 

Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.