Jasnowidz Krzysztof Jackowski o losach Polski. Pokazał mapę grozy

04.04.2022 16:29
Jasnowidz Krzysztof Jackowski o losach Polski. Pokazał mapę grozy Fot. Bartosz Krupa/East News

Ulubiony jasnowidz Polaków, Krzysztof Jackowski, w swojej ostatniej wizji zobaczył coś wręcz niebywałego. Profeta określił rejony Polski, z których jego zdaniem ludzie będą masowo uciekać w popłochu.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski znowu przeraził swoich widzów. W ostatniej wizji podzielił się przerażającą wizją, dotyczącą obecnej sytuacji, jak również czegoś, co wydarzy się w najbliższym czasie.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski pokazał mapę grozy

Nadprzyrodzone zdolności Krzysztofa Jackowskiego od lat fascynują wielu Polaków. Jackowski prowadzi swój własny, bardzo popularny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Udziela także mnóstwo wywiadów do gazet i telewizji. Wielu Polaków stale prosi go o pomoc rozwiązaniu trudnych i tajemniczych spraw, które wydają się beznadziejne.

Polecamy

Ostatnia wizja Krzysztofa Jackowskiego dotyczy kwietnia 2022. Jasnowidz pokazał mapę Polski z zaznaczonym odręcznie obszarem, z którego jego zdaniem ludzie będę się ewakuować z jakiegoś bliżej nieokreślonego powodu.

Nie mam takiego odczucia, żeby Polska była napadnięta przez Rosję. Ale pamiętacie też wizję moją z tamtego roku [...]. Powiedziałam z przerażeniem, że widzę [...]. Chodziło mi głównie o południowo-wschodnią część Polski. Ja Wam to narysuję, na mapie pokażę, żeby to raz wyjaśnić. Ta wizja była bardzo mocna i dlatego wiem, że ona ma sens przyszłościowy. Trudno powiedzieć, w jakim dokładnie czasie, ale to nie jest długi czas.

- powiedział profeta

Ja czułem ten obszar i dlatego to Wam narysuję [...]. To jest południowo-wschodnia część, gdzie może Warszawa nie musi być w tym zaznaczeniu.

- kontynuował swoją wizję.

Bez-nazwy-1
Kojarzy mi się ten obszar Polski, ludzie z jakiegoś powodu będą stąd uciekać, będą się obawiali czegoś i niekoniecznie będą mogli wrócić

 - wieszczy Jackowski.

Jeśli taka sytuacja nastąpi, to głęboko ją przeanalizujcie, zanim zaczniecie uciekać. [...] Bo jeżeli ludzie stamtąd uciekną, to być może będą mieli problem z powrotem. A wszak to nasze domy.

- ostrzega profeta.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski wielokrotnie twierdził, że Polacy będą musieli uciekać. Niejednokrotnie wspominał również, że jedyni słusznymi kierunkami będą Bułgaria i Rumunia.

 
 
 

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.