Lara Croft jako dziecko w przeciekach z gry „Shadow of the Tomb Raider”

Sergiusz Kurczuk
04.09.2018 14:23
Lara Croft jako dziecko w przeciekach z gry „Shadow of the Tomb Raider” Fot. kadr z gry Shadow of the Tomb Raider

W sieci pojawiły się print screeny z gry „Shadow of the Tomb Raider”, na których widać bardzo młodą Larę Croft. Jak wygląda bohaterka jako dziewczynka? 

Gra „Shadow of the Tomb Raider” zbliża się wielkimi krokami, co na pewno bardzo cieszy wszystkich fanów Lary Croft. Jeszcze bardziej ucieszą ich przecieki, które pojawiły się w sieci, ukazujące młodą bohaterkę. W najnowszej części przygód odważnej archeolog, będziemy mieli okazję zagrać Larą w okresie jej dzieciństwa. Jak wygląda jej dziecięca wersja?

„Shadow of the Tomb Raider” - Lara Croft jako dziecko

Po raz pierwszy w historii serii wcielimy się w dziecięcą wersję Lary. Na zaprezentowanych przeciekach widzimy, że bohaterka ma maksymalnie 12 lat i już jako dziecko wykazywała się niezwykłą zręcznością i ciekawością. 

Prawdopodobnie Lara jako dziecko pojawi się w scenach retrospekcji. Inną możliwością jest też pierwszy etap, w którym gracze będą poznawać tajniki sterowania, szkoląc się jako młoda protagonistka. 

To nie pierwszy raz, kiedy gracz będzie miał okazję wcielić się w odmłodzoną wersję postaci. W grze „Tomb Raider: The Last Revelation” początkowa sekwencja rozgrywała się w młodości głównej bohaterki. Natomiast w zrebootowanych częściach, ukazujących się od 2013 roku przeżywamy pierwsze przygody panny Croft, w których bohaterka ma kilkanaście lat. Nigdy gracze nie mieli jednak okazji zobaczyć, jak Lara Croft wyglądała jako dziecko. 

„Shadow of the Tomb Raider” - kiedy premiera gry?

Najnowsza pozycja od Nixxes Software to kontynuacja gry „Rise of the Tomb Raider” z 2015 roku. Tym razem badaczka wyrusza na wyprawę do Ameryki Południowej, gdzie przemierza ruiny cywilizacji Majów i Azteków, odkrywa tajemnice zakonu Trójcy oraz dowiaduje się, nad czym pracował jej ojciec. Gra pojawi się na sklepowych półkach 14 września 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.