Łzy nagrały kontynuację "Agnieszki" i chcą pojechać na Eurowizję. Jak brzmi "Agnieszka 2.0. Była mroźna zima"? [WIDEO]

17.11.2021 17:30
Łzy z kontynuacją piosenki "Agnieszka" Fot. materiały prasowe Łzy

Zespół Łzy nagrał utwór "Agnieszka 2.0. Była mroźna zima" i zgłosił kawałek do krajowych selekcji Eurowizji. Czy piosenkę usłyszymy na konkursie w Turynie?

Kolejna edycja Eurowizji odbędzie się w maju 2022 w Turynie i polscy artyści już wysyłają do Telewizji Polskiej swoje piosenki, by wziąć udział w konkursie. Okazuje się, że zespół Łzy nagrał nową wersją "Agnieszki", z którą zamierza podbić Eurowizję. Jak brzmi ten utwór i czy zespół ma szanse na reprezentowanie Polski na Eurowizji?

Polecamy

Eurowizja 2022: Łzy nagrały kontynuację "Agnieszki". Zespół pojedzie do Turynu?

Lider zespołu, Adam Konkol, zmienił cały skład zespołu Łzy i nagrał kontynuację słynnego przeboju "Agnieszka". Nowa piosenka nosi tytuł "Agnieszka 2.0. Była mroźna zima". Na wokalu usłyszymy Paulinę Titkin. Piosenka narobiła szumu w sieci i zespół za namową fanów postanowił zgłosić utwór do polskich selekcji do Eurowizji 2022.

Nowy utwór posiada tę samą warstwę muzyczną, co oryginalna "Agnieszka", zatem nie wiadomo, czy piosenka nie zostanie zdyskwalifikowana, bo narusza regulamin konkursu. Jedno jest pewne - "Agnieszka 2.0. Była mroźna zima" to nowy hit internetu, który ma już prawie 1 mln wyświetleń na YouTubie.

Eurowizja 2022 odbędzie się w dniach 10-14 maja 2022 w Turynie w hali Pala Alpitour. Poprzednią edycję konkursu wygrał włoski zespół Maneskin, który obecnie bije rekordy popularności.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.