Maczeta również wyruszy do ataku na Strefę 51. Danny Trejo potwierdził swoją obecność

16.07.2019 13:57
Danny Trejo|undefined Fot. AXELLE WOUSSEN/Bauer Griffin/East News

Internet planuje zorganizować niesamowite wydarzenie - już ponad milion osób wyraziło chęć uczestnictwa w "ataku" na legendarną Strefę 51. Wśród nich znalazł się sam Maczeta, czyli Danny Trejo.

Całe wydarzenie doczekało się tysięcy memów, a każdy z nich był jeszcze gorszy od poprzedniego. Do tej chorej zabawy związanej ze Strefą 51 dołączył też Danny Trejo. Aktor udostępnił na swoim Twitterze mema, na którym trzyma laserową maczetę z podpisem "ja po opuszczeniu Strefy 51".

Strefa 51 - Danny Trejo również dołączył do zabawy

Ikona filmów klasy B ("Od zmierzchu do świtu" oraz oczywiście wspomniana seria "Maczeta") złamała swoją własną zasadę, która brzmiała: "Maczeta nie tweetuje". Jednak ze względu na wysoką jakość tego mema możemy mu chyba wybaczyć.

Przeczytaj także

Dla niezaznajomionych - Strefa 51 to część bazy powietrznej na pustyni Nevada. Dokładny zakres działalności tego oddziału sił wojskowych USA jest nie do końca znany. Wiemy na pewno, że armia przygotowuje i testuje tam prototypowe oraz eksperymentalne pojazdy powietrzne, a także specjalne rodzaje broni. Na przestrzeni lat powstało jednak wiele teorii spiskowych na temat tego miejsca - jedną z najpopularniejszych jest ta, która głosi że trzymają tam kosmitów.

Na Facebooku niedawno powstało wydarzenie związane ze Strefą 51, które nazywa się "Szturmujemy Strefę 51, wszystkich nas nie zatrzymają" (w org. "Storm Area 51, They Can't Stop Us All"). Organizatorzy zachęcają do tego, by "wbiec jak Naruto" do sekretnej bazy i odnaleźć jak najwięcej informacji dotyczących kosmitów. 

Oczywiście wydarzenie jest stworzone z powodów humorystycznych, jednak armia USA przestrzegła wszystkich ochotników, by lepiej nie szturmowali Strefy 51. W oficjalnym oświadczeniu Sił Powietrznych opublikowanym na łamach Yahoo możemy bowiem przeczytać, że żołnierze będą gotowi na odparcie jakiegokolwiek zagrożenia bazy. Cóż, miejmy nadzieję, że skończy się jedynie na głupich żartach i nikomu krzywda się nie stanie.

Zobacz także: >> Danny "Maczeta" Trejo wystąpi w aktorskim filmie "Dora poznaje świat" <<

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.