Menadżer Krzysztofa Krawczyka skrytykował polską artystkę: ''Po prostu jesteś wstrętna''

16.12.2021 15:14
Andrzej Kosmala i Krzysztof Krawczyk Fot. TRICOLORS/East News

Andrzej Kosmala ostro skrytykował Mery Spolsky nazywając ją "głupią panienką''. Jak zareagowała artystka? 

Andrzej Kosmala był menadżerem Krzysztofa Krawczyka przez 47 lat od 1974 roku. Udziela się również jako dziennikarz i producent nagrań. Słynie z mocnych wypowiedzi i tym razem skrytykował polską wokalistkę Mery Spolsky. Artystka skomentowała sprawę w swoim żartobliwym stylu.

Polecamy

Menadżer Krzysztofa Krawczyka skrytykował polską artystkę: ''Po prostu jesteś wstrętna''

Mery Spolsky ma na swoim koncie dwa albumy „Miło Było Pana Poznać” i „Dekalog Spolsky”, trzy nominacje do Fryderyków, kilka wyprzedanych tras koncertowych, miliony odtworzeń na YouTube i serwisach streamingowych. Artystka wywołuje sporo kontrowersji przez swoje odważne teksty i nawiązania do śmierci. Andrzej Kosmala skrytykował jej twórczość pisząc:

Mery z Polski była dla mnie odkryciem, ale teraz jest dnem trumny! Głupia panienko, opamiętaj się w epatowaniu seksem i śmiercią! Po prostu jesteś wstrętna, a zapowiadałaś się na bardzo zdolną wokalistkę!

Mery Spolsky udostępniła wpis Kosmaly i dodała żartobliwie od siebie:

Pod postem fani wyrazili swoje oburzenie komentarzem menadżera Krawczyka: 

Jak to możliwe, że osoba z takim doświadczeniem życiowym, pracą związaną z kulturą stworzyła tak prostacką wypowiedź, skupiając się na obrażaniu artystyki, a nie samym dziele. Zastanawiam się, czy kiedyś znajdziemy złoty środek pomiędzy 'przecież to moja opinia' a 'nie podoba Ci się to nie słuchaj'. Strasznie smutne życie musi mieć ten pan.

Pojawił się również komentarz Ralpha Kaminskiego, który napisał:

Mam nadzieję że również mu się nie podobam.
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.