Nadchodzi koniec pewnej ery. Fortnite planuje wielkie zmiany

25.09.2019 10:27
Nadchodzi koniec pewnej ery. Fortnite planuje wielkie zmiany Fot. twitter shiina BR - fortnite leaks

"Fortnite" jest znany z tego, że ewoluuje i zmienia się przy okazji kolejnych update'ów i patchy, jakie przygotowują dla gry twórcy z Epica.

Jednak w całym szaleństwie, które otacza graczy, jest jedna stała. Jest nią mapa, która umie zaskakiwać, ale zawsze jest tym samym miejscem z rozpoznawalnymi lokacjami. Oczywiście w ostatnim czasie na jej terenie umiało się pojawić Gotham City albo latająca wyspa, jednak była to zawsze ta sama przestrzeń, którą pokochały miliony graczy na całym świecie. Według dataminersów i fanów może się to już niedługo zmienić. Z każdym kolejnym apdejtem fani widzą, że świat wokół nich jest coraz bardziej niszczony i według wielu w niedługim czasie dojdzie do "końca świata".

Przeczytaj także

Epic Game planują koniec świata w Fornite

Fani twierdzą, że ich teorię potwierdzają pliki znajdujące się w nowym updacie, które są opisane jako "THE END". Oprócz tego kilka dni temu do sieci wyciekła grafika, na której postaci z Fortnite żegnają odlatujący autobus, z którego wyskakiwaliśmy od premiery gry dwa lata temu. W opinii obserwatorów grafika sugeruje, że postaci zostały odwiezione przez samolot do nowego miejsca rozgrywki. Dokładniejsze analizy grafik, które trafiły do sieci, znajdziecie w odpowiedzi na poniższy post na twitterze.

Jeden z konkurentów Fortnie "PUBG" jakiś czas temu zdecydował się na stworzenie nowych map i lokacji. Epic podobno jest bardziej zainteresowany zniszczego wszystkiego, co dotąd poznaliśmy i stworzeniem mapy od zera.

Nowy sezon Fortnite ruszy 6 października. Myślicie, że możemy spodziewać się "początku końca"?

Zobacz także:  Top 10 Najlepsze Battle Royale w jakie możecie zagrać

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.