Netflix - nowości na luty 2018
Netflix tradycyjnie zapowiada nowości na kolejny miesiąc. I tradycyjnie daje użytkownikom mnóstwo powodów, by w lutym nie odrywać się od ekranu.
Luty z Netfliksem zacznie się od mocnego, męskiego uderzenia. Już pierwszego dnia miesiąca w serwisie pojawią się legendarne filmy „American Gangster”, „Człowiek z blizną”, „Zawód: Szpieg” czy „Szakal”. Nie zabraknie też treści dla osób żywo zainteresowanych zmianami klimatycznymi („Czy czeka nas koniec?”) oraz dla miłośników melodramatów („Nowość”).
Największe i najobszerniej zapowiadane wejście zaplanowano jednak na 2 lutego 2018. Wtedy swoją premierę będzie miał fantastyczny serial „Altered Carbon”, który my mieliśmy już przyjemność obejrzeć i zrecenzować. Natomiast 12 lutego ucieszą się wszyscy fani „Star Wars”, którzy dzięki Netfliksowi będą mieli okazję przypomnieć sobie film „Gwiezdne wojny: Łotr 1 - historie”.
14 lutego jako święto wszystkich zakochanych przyniesie nam komedię romantyczną „Love Per Square Foot” prosto z Bombaju, a Dzień Listonoszy dostarczy nam sporo wspomnień o szalonych latach... dziewięćdziesiątych! „Everything Sucks!: Sezon 1” to komediowa opowieść o nastoletnich fanach filmu i teatru. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy pokochali „Stranger Things” i/lub dorastali w erze grunge'u, boysbandów, gumy turbo i kolorowych sprężyn.
Warty uwagi będzie też nowy intrygujący film produkcji Netflix - „Bez słowa” - w którym zobaczymy m.in. Alexandra Skarsgårda, Paula Rudda i Justina Therouxa. Premiera już 23 lutego 2018.
Czym jeszcze uraczy nas Netflix w nadchodzącym miesiącu? Pełną listę nowości na luty 2018 znajdziecie poniżej:
1 lutego 2018
- Damnation: Sezon 1
- 8 Mila
- American Gangster
- Człowiek z blizną
- Zawód szpieg
- Szakal
- Johnny English Reaktywacja
- Chłopaki też płaczą
- Nowość
- Między piekłem a niebem
- Bitwa na śnieżki
- Czy czeka nas koniec?
- National Parks Adventure
2 lutego 2018
- Altered Carbon: Sezon 1
- Coach Snoop: Sezon 1
- Kavin Jay: Everybody Calm Down!
- Luna Petunia: Return to Amazia: Sezon 1
6 lutego 2018
- Fred Armisen: Standup For Drummers
7 lutego 2018
- Queer Eye: Sezon 1
8 lutego 2018
- Vaiana: Skarb oceanu
- Łowca i Królowa Lodu
9 lutego 2018
- My Next Guest Needs No Introduction With David Letterman: : George Clooney Część 2
- Gdy spotkaliśmy się pierwszy raz
- Rytuał
- The Trader (Sovdagari)
- Seeing Allred
12 lutego 2018
- Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie
14 lutego 2018
- Love Per Square Foot
- Greenhouse Academy: Sezon 2
15 lutego 2018
- Re:Mind: Sezon 1
16 lutego 2018
- Everything Sucks!: Sezon 1
- First Team: Juventus: Sezon 1
- Irreplaceable You
18 lutego 2018
- The Joel McHale Show with Joel McHale
19 lutego 2018
- FullMetal Alchemist
20 lutego 2018
- The Frankenstein Chronicles: Sezon 1
- The Frankenstein Chronicles: Sezon 2
21 lutego 2018
- Forgotten
23 lutego 2018
- Seven Seconds: Sezon 1
- Marseille: Sezon 2
- Bez słowa
- Ugly Delicious: Sezon 1
25 lutego 2018
- Szefowa
27 lutego 2018
- Derren Brown: The Push
W serwisie pojawią się także seriale emitowane w odstępach czasowych. Co tydzień będzie można śledzić odcinki:
- Riverdale: Sezon 2
- Dynastia: Sezon 1
- The Flash: Sezon 3
- Dobre miejsce: Sezon 2
- Czarna Lista: Sezon 5
- Star Trek: Discovery: Sezon 1
- Black Lightning: Sezon 1
Netflix zastrzega sobie prawo do zmian dat i tytułów.