Nie żyje Kelly Preston. Aktorka i żona Johna Travolty miała 57 lat

13.07.2020 08:50
Foto: SplashNews.com/East News|undefined Fot. SplashNews.com/East News

Rankiem 12 lipca 2020 roku zmarła Kelly Preston. Smutne wieści przekazali jej najbliżsi. 

Kelly Preston była amerykańską aktorką filmową, która przyszła na świat 13 października 1962 roku w Honolulu. 22 września 1991 roku poślubiła znanego aktora, Johna Travoltę, z którym doczekała się trojga dzieci. 12 lipca 2020 roku kobieta przegrała walkę z rakiem, która trwała przez ostatnie dwa lata.

Nie żyje Kelly Preston

Wieść o śmierci Kelly Preston przekazał przyjaciel rodziny w oświadczeniu dla magazynu People:

Rankiem 12 lipca 2020 roku Kelly Preston, uwielbiana żona i matka, zmarła po dwuletniej walce z rakiem piersi. Była bystrą, piękną i kochającą duszą, która bardzo troszczyła się o innych i która ożywiała wszystko, czego dotknęła. Jej rodzina prosi o uszanowanie ich prywatności w tym czasie.

Następnie smutną wiadomością podzielił się także mąż aktorki we wzruszającym wpisie w mediach społecznościowych:

Z bólem serca informuję, że moja piękna żona Kelly przegrała dwuletnią walkę z rakiem piersi. Stoczyła odważną walkę przy wsparciu wielu osób.[...] Miłość i życie Kelly zostaną na zawsze w naszej pamięci. Poświęcę trochę czasu, aby być teraz z moimi dziećmi, które straciły matkę.

Kelly Preston rozpoczęła karierę aktorską w 1983 roku. Zagrała w kilkudziesięciu filmach, w tym m.in. w "Jack Frost", "Jerry Maguire", "Bliźniacy" i "Ostatnia piosenka". Jej ostatnią rolą był występ w filmie "Gotti" z 2018 roku.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.