Oficjalny zwiastun treści Disney+ trwa ponad 3 godziny

15.10.2019 14:43
Disney+|undefined Fot. Shutterstock

Mają rozmach. Na miesiąc przed startem platformy VoD Disney+ do sieci trafił zwiastun pokazujący wszystkie filmy i seriale, jakie pojawią się w serwisie. Chronologiczny pokaz tytułów trwa 3 godziny 17 minut.

Disney stał się prawdziwym gigantem. Wytwórnia już dawno przestała koncentrować się na filmach animowanych dla młodych widzów, kreując także obrazy fabularne dla dorosłych.

W portfolio wytwórni znajdują się obecnie „Gwiezdne wojny” i filmy Marvela. To tylko wierzchołek góry lodowej, jako że pełny spis filmów i seriali, które można będzie obejrzeć w Disney+, zawiera ponad 900 pozycji.

Przeczytaj także

Disney postanowił obrazowo pokazać, jak ogromnym archiwum dysponuje. W sieci pojawił się zwiastun szykowanego przez wytwórnię serwisu VoD. Na każdy tytuł poświęcono od kilku do kilkunastu sekund, obejrzenie całego zestawienia zajmie tyle czasu, ile zapoznania się z dwoma średniej długości filmami.

Zwiastun Disney+. Pokazanie wszystkim filmów i seriali trwa ponad 3 godziny

Disney zaprasza potencjalnych subskrybentów swoje serwisu na podróż w czasie. Pokazywane na zwiastunie produkcje zostały uszeregowane chronologicznie, od najstarszych do najnowszych.

Warto pamiętać, że prezentowane treści to tylko początkowe zasoby Disney+. W serwisie można będzie obejrzeć kręcone specjalnie z myślą o VoD seriale z „Gwiezdnych wojen” oraz Marvel Cinematic Universe.

Światowa premiera Disney+ odbędzie się 12 listopada 2019 roku. Disney nie chce jeszcze zdradzić, kiedy serwis będzie dostępny w Polsce.

Zobacz także: Kevin Feige wyjaśnił, w jaki sposób nowe seriale Marvela będą powiązane z kinowymi produkcjami 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.