Path of Exile 2 oficjalnie zapowiedziane

17.11.2019 08:43
path of exile|undefined Fot. źródło: Materiał Prasowe

Mimo że w ostatnich tygodniach wszyscy skupiali się na Diablo IV, fani hack&slash mogą od teraz nie być pewni, na który tytuł z tego gatunku najbardziej czekają.

Path of Exile 2 to w pełni nowa kampania, która będzie składać się z siedmiu rozdziałów. Wszystko dzieje się 20 lat po wydarzeniach, jakie fani znają z oryginalnej gry. W "dwójce" wcielimy się niedoświadczonego bohatera, który w trakcie rozgrywki będzie w stanie opanować jedną z 19 całkiem nowych specjalizacji.

Path of  Exile z kolejnymi nowościami

"Dwójka" ma być bardzo ściśle związana z jedynką. Po zakończeniu nowej kampanii gracze trafią do tego samego świata, gdzie trafiali po ukończeniu oryginału i będą mogli dzięki temu cieszyć się dotąd wydanymi dodatkami.

Przeczytaj także

Nie znamy dokładniej  premiery gry, ale twórcy zapowiedzieli, że pod koniec 2020 roku ruszy beta gry.

Mimo dalekiej daty premiery autorzy "PoE" postanowili wypełnić kalendarze swoim fanom i zaoferować im dwa nowe dodatki. Pierwszy to "Metamorph", który da graczom możliwość zbudowania własnego bossa. W tym dodatku Ovtavius będzie pobierał części zabitych przez was stworów i złoży z nich specjalnego przeciwnika. Premiera zapowiedziana jest na 13 grudnia 2019.

Tego samego dnia do graczy trafi "Conquerors of the Atlas", w którym gracze otrzymają pięciu nowych bossów i sporo sprzętu. Jak donoszą pracownicy studia, w tytule zostanie całkowicie przebudowana walka łukiem.

Ostatnią zapowiedzianą nowością od Grinding Gear Games jest "Path of Exile Mobile", o której jednak nie wiemy zbyt wiele, ale poniżej możecie zobaczyć trailer zapowiadający wersję mobilną.

Zobacz także: This War of Mine: Final Cut. Pożegnalna wersja na 5. urodziny jednej z najważniejszych polskich gier

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.