Pewien mężczyzna odnalazł opuszczony Batmobil w lesie

15.05.2019 14:18
Pewien mężczyzna odnalazł opuszczony Batmobil w lesie Fot. kadr z wideo

Mężczyzna korzystający z forum Chicks Love the Car podzielił się zdjęciami opuszczonego, zniszczonego Batmobilu, który znalazł podczas przechadzki po lesie. Zobaczcie zdjęcia.

Mężczyzna o pseudonimie Zeus Wayne (cóż za połączenie mitologicznych postaci) podzielił się nietypowym zdjęciem na forum Chick Loves the Car. Forumowicz udostępnił bowiem fotografię przedstawiające opuszczony i podniszczony Batmobil. Oczywiście nie chciał podać lokalizacji, w której znalazł ten pojazd (i nie możemy mu się dziwić). 

Batmobil znaleziony w lesie w USA

Zdradził jednak, że rozmawiał z właścicielem tego pojazdu i Batmobil jest raczej opuszczonym projektem, aniżeli zagubioną zdobyczą. Zeus Wayne nie chciał wyjawić, dlaczego posiadacz Batmobilu postanowił porzucić projekt, ale zapewnił innych użytkowników, że jest ku temu naprawdę dobry powód. 

Przeczytaj także

A tak prezentuje się sam opuszczony samochód, który Zeus Wayne odnalazł w lesie:

Zeus-Wayne-Found-Batmobile-01 Fot. foto: Zeus Wayne/ Chicks Love the Car

Oczywiście wiele osób podejmuje się stworzenia własnej wersji Batmobilu, bo w końcu kto nie chciałby się poczuć jak Batman? Wygląda jednak na to, że projekt jest dużo trudniejszy do zrealizowania, niż mogłoby się wydawać i przez to osoby rezygnują z doprowadzenia go do końca. 

Batman - kiedy premiera nowego filmu?

Niedawno ruszyły prace nad nowym filmem z serii "Batman", który wyreżyseruje Matt Reeves. Na razie nie wiemy jednak, kto zagra główną rolę, ani też nawet, kiedy produkcja trafi do kin. Poinformujemy was, gdy tylko pojawią się nowe wieści na temat projektu Reevesa.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.