Piotr Fronczewski nagrał utwór z raperem: ''Niech żona schowa kluczyki za stanik'' [WIDEO]

22.09.2022 15:51
Piotr Fronczewski Fot. Tomasz Urbanek/East News

Posłuchajcie piosenki ''Alkohol i samochód? To się nie rymuje'', która powstała w ramach kampanii walczącej z prowadzeniem po alkoholu.

Takiego duetu nikt się nie spodziewał. Piotr Fronczewski i raper „Pih” nagrali piosenkę ostrzegającą przed prowadzeniem po alkoholu. ''Mamy nadzieję, że taki przekaz trafi do milionów kierowców w Polsce" – podkreślają autorzy kampanii ''Alkohol i samochód? To się nie rymuje''.

Polecamy

Piotr Fronczewski nagrał utwór z raperem: ''Niech żona schowa kluczyki za stanik'' [WIDEO]

Do akcji zaproszono osobistości polskiej sceny: Piotra Fronczewskiego, który ze sceną muzyczną kojarzony jest jako Franek Kimono oraz Piha – legendę polskiego rapu.

Autorami tekst utworu są raper Adam Piechocki – Pih oraz internauci biorący udział w konkursie prowadzonym w mediach społecznościowych. Zgłoszono ponad 2 tysiące propozycji fraz. Autorem muzyki do utworu jest Magiera – jeden z najpopularniejszych polskich producentów i kompozytorów muzyki rap i hip-hop. 

Twórcy rapują - ''Złoty płyn wypełnia brzuszek / Wiem, że furą dziś nie ruszę / Nie mam hajsu na mandaty / Życia nie spiszę na straty''.

Polecamy

Patronat nad kampanią, której częścią jest piosenka „Alkohol i samochód? To się nie rymuje!” objęło Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.