Power Rangers zmierzą się z postaciami ze „Street Fightera” w grze „Legacy Wars”

Kamil Kacperski
17.05.2018 11:18
Legacy Wars|undefined Fot. materiały prasowe

Saban i Capcom szykują prawdziwą gratkę dla fanów Power Rangerów i postaci z serii „Street Fighter”. Już niedługo gracze będą mogli stoczyć pojedynki między postaciami z obydwóch franczyz.

Dzięki współpracy zawiązanej między firmami nWay, Saban Brands, Lionsgate oraz Capcom, gracze już niedługo będą mogli toczyć pojedynki, uczestnikami których będą postaci z serii „Power Rangers” oraz „Street Fighter”. Do obsady mobilnej produkcji „Legacy Wars” dołączą tacy bohaterowie jak Ryu, Chun-Li, Guile, Akuma, Cammy, czy M. Bison.

Wśród obecnych dostępnych postaci znajdują się Power Rangerzy z różnych seriali i filmów. Gracze mają do dyspozycji m.in. Zielonego Rangera z oryginalnego serialu z lat 90., czyli Tommy'ego Olivera, Kosmicznego Czerwonego Rangera Androsa, czy Różową Time Force Rangerkę Jen Scotts. 

Które postaci ze Street Fightera pojawią się w Legacy Wars?

Capcom zapowiedział, że modele, kombosy i animacje postaci ze świata „Street Fighter” zostaną dosłownie przeniesione z produkcji „Street Fighter V: Arcade Edition”, tak aby fani ich produkcji mogli się poczuć podczas kontaktu z „Legacy Wars” jak w domu.

Współpracę skomentował jeden z producentów wykonawczych Capcomu, Yoshinori Ono, który przyznał, że połączenie „Street Fightera” z Power Rangerami było spełnieniem marzeń dla firmy:

Dla nas połączenie Power Rangerów ze „Street Fighterem” jest spełnieniem marzeń. Seria „Rangers”, którą oglądałem jako dzieciak, trafiła na drugą stronę Pacyfiku, stała się „Power Rangerami” i podbiła cały świat. Nie mogę ukryć swojej ekscytacji i wciąż nie wierzę, że nasza marka jest tak rozpoznawalna na świecie.

Pierwsze postaci ze świata „Street Fighter” pojawiły się w „Legacy Wars” już 16 maja 2018 roku - do produkcji trafili Ryu, Chun-Li i Guile. Następni w kolejce są Akuma (19 maja) oraz M. Bison i Cammy, którzy zadebiutują 1 czerwca. Koszt zakupienia postaci to 4,99$, ale gracze mogą również je odblokowywać używając Morphboksów i shardów, które są walutą dostępną w grze. Planujecie zagrać w „Legacy Wars”?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.