Poznaliśmy datę premiery „Red Dead Redemption 2”

Kamil Kacperski
02.02.2018 15:59
Poznaliśmy datę premiery „Red Dead Redemption 2” Fot. materiały prasowe

Rockstar Games w końcu podzieliło się informacją na którą czekały miliony graczy na całym świecie. Gra będzie dostępna już jesienią 2018 roku.

W październiku 2016 roku, Rockstar zamieścił na swoich profilach społecznościowych logo firmy na czerwonym tle, przypominającym to znane z materiałów promocyjnych do „Red Dead Redemption”. Już to wystarczyło, aby ruszyła karuzela plotek i przypuszczeń odnośnie najbliższych planów twórców bestsellerowego cyklu Grand Theft Auto. Kolejny obrazek, opublikowany dzień później, tylko potwierdził, że studio powraca do tematyki dzikiego zachodu.

Okazało się jednak, że była to zapowiedź pierwszego zwiastuna „Red Dead Redemption 2”. Następnie, po aż roku oczekiwań, Rockstar udostępnił kolejny zwiastun oraz garść nowych informacji dotyczących ich nowej gry. Wiemy, że głównym bohaterem sequela będzie Arthur Morgan, który wraz z gangiem Dutche’a Van der Linde’a, będzie siał postrach w sercu Dzikiego Zachodu. 

Kiedy premiera „Red Dead Redemption 2”

Teraz, na oficjalnej stronie Rockstar Games pojawiło się oficjalne oświadczenie, w którym zapowiedziano, że „Red Dead Redemption 2” ukaże się na konsolach Xbox One oraz Play Station 4 dopiero 26 października 2018 roku:

Drodzy Gracze,
 
Jesteśmy podekscytowani, by ogłosić wam, że premiera „Red Dead Redemption 2” nastąpi 26 października 2018 roku. Chcieliśmy jednocześnie przeprosić wszystkich za tą rozczarowującą obsuwę. Mieliśmy nadzieję, że wydamy grę trochę wcześniej, ale okazało się, że potrzebowaliśmy więcej czasu na dopracowanie naszej produkcji.
 
Chcemy szczerze podziękować wam za cierpliwość i mamy nadzieję, że grając w produkcje docenicie pracę, którą w nią włożyliśmy. W międzyczasie zapraszamy do zapoznania się ze screenshotami. Nie możemy się doczekać, żeby podzielić się z wami większa ilością informacji w nadchodzących tygodniach.
 
Dziękujemy,
Rockstar Games

Wspomniane screenshoty znajdziecie w naszej galerii:

Premiera „Red Dead Redemption 2” na konsole Xbox One oraz Play Station 4 nastąpi 26 października 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.