Reklama BMW M4 z przymrużeniem oka

Aleksandra Kopka
17.05.2017 15:24
|undefined Fot. kadr z wideo

Niemcy nie należą do społeczności wybitnie dowcipnej. Jednak nowa reklama BMW M4 łamie ten stereotyp.

Jeśli myśleliście, że Niemcy nie mają poczucia humoru to...nie jesteście osamotnieni. My też żyliśmy w tym przeświadczeniu. Naprzeciw takim stereotypom wyszli inżynierowie z koncernu BMW, którzy postanowili w wyjątkowy sposób pokazać nowe BMW M4.

BMW M4 to model auta sportowego sygnowany śmigłem na masce, następca modelu BMW M3. Na rynku sportowych aut zastępuje bliźniaczki M3 Coupe i M3 Convertible. Falę wzburzenia wzbudził nowatorski system nagłośnienia „Active Sound Design”, polegający na doprowadzeniu dźwięku silnika do kabiny kierowcy przy pomocy specjalnego wzmacniacza.

Jak się okazuje nowatorskie systemy wykorzystane w wyposażeniu auta to nie jedyna nowość od Niemców. Na duże uznanie zasługuje fakt wydobycia głęboko schowanych pokładów poczucia humoru i ukazaniu nowego modelu z przymrużeniem oka.

Oczekiwanie na zielony kolor na sygnalizatorze, może umilić widok przez przednia szybę. W reklamie BMW M4 widzimy kadr na seksowne nogi dziewczyn przechodzących przez pasy. Kierowca rozmarzonym wzrokiem zaczyna się rozglądać na boki, licząc zapewne na kontynuację. W zamian dostaje widok krocza cyklisty opiętego w trykot.

Trzeba przyznać, że reklama jest śmieszna ale zwraca również uwagę na niskie osadzenie M4. Jeśli twój wzrok zatrzymuje się na linii krocza cyklisty, to musisz siedzieć bardzo nisko ;)

To nie pierwszy raz, gdy reklamy koncernu BMW zachwycają odbiorców. Naszym faworytem jest ta z ukazaniem starszego Pana posiadającego bogatą historię rajdową.

A wy, którą reklamę samochodów lubicie najbardziej? Zobaczcie nasze zestawienie 10 złośliwych reklam koncernów motoryzacyjnych.

Aleksandra Kopka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.