Spacerował spokojnie z psem, gdy na jego głowę skoczył kot. Teraz leży w szpitalu

18.08.2020 10:37
Spacerował spokojnie z psem, gdy na jego głowę skoczył kot. Teraz leży w szpitalu   Fot. . JAROSLAW WOJTALEWICZ/East News (zdjęcie poglądowe)

Niecodzienny wypadek chińskiego przechodnia. Podczas spaceru ze swoim psem, mężczyzna został dosłownie strącony z nóg, gdy na jego głowę wskoczył kot. Siła rozpędu oraz szok, który przeżył mężczyzna sprawiły, że niebezpiecznie upadł na ziemię. Teraz przebywa w szpitalu.

Zagraniczne media, z New York Post na czele, informują o nietypowym wypadku, który miał miejsce „tego lata”. Na YouTube można znaleźć materiał wideo, przedstawiający jeden z najdziwniejszych wypadków. Jak podaje brytyjski magazyn The Sun mieszkaniec miejscowości Heilongjiang w północno-wschodnich Chinach, emeryt Gao Fenghua, spokojnie spacerował po ulicy ze swoim psem, gdy nagle, zupełnie nieoczekiwanie i znikąd na jego głowę wskoczył kot.

Przeczytaj także

Kot przygniata mężczyznę – przebieg wypadków

Raporty, zebrane przez policję i inne służby, mówią o tym, że zwierzę spadło/zeskoczyło z balkonu pobliskiego budynku. Kot należy do mężczyzny, zidentyfikowanego jako Mr. Yu, któremu nie udało się dobrze upilnować zwierzęcia. Niektóre źródła mówią, że Fenghua będzie próbował domagać się sądowego zadośćuczynienia za wypadek od sąsiada.

Mężczyzna trafił bowiem do szpitala na 23 dni, z poważnym uszkodzeniem kręgosłupa. Na zdjęciach, na które powołują się dziennikarze The Sun, mężczyzna miał być widoczny w specjalnym kołnierzu lekarskim. Wiadomo też, że Fenghua będzie musiał chodzić na rehabilitację.

Przeczytaj także

Kot przygniata mężczyznę – zobacz porażający materiał wideo

Zapis wypadku uchwyciły kamery miejskie CCTV, które następnie zostały opublikowane na YouTube. Tam, od 15 sierpnia obejrzano je już ponad 290 tys. razy. Materiał pokazuje przebieg zdarzenia oraz złość psa, który goni kota, który skrzywdził jego pana. Całość wygląda następująco:

Czytaj także: Lalki erotyczne przypominające dzieci na Amazonie 

Źródło: New York Post, The Sun.

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.