Świeca o zapachu waginy Gwyneth Paltrow przyczyną eksplozji w domu pewnej kobiety

19.01.2021 10:25
Świeca o zapachu waginy Gwyneth Paltrow przyczyną eksplozji w domu pewnej kobiety Fot. Merz Aesthetics/ BEEM/Beem/East News

W 2020 roku do sprzedaży trafiła świeca, która miała pachnieć jak prywatne części Gwyneth Paltrow. Chwilę później wydano kolejną, która nosiła nazwę "This Smells Like My Orgasm".  

Świeca o zapachu waginy Gwyneth Paltrow przyczyniła się do wybuchu domu

Niewinny żarcik znanej aktorki szybko zmienił się w przerażającą sytuację dla jednej z jej fanek. Gwyneth Paltrow kilka miesięcy temu zaczęła sprzedawać dwa rodzaje świec - jedną, która pachnie jak jej wagina, drugą o zapachu jej orgazmu. Oczywiście przykuło to uwagę fanów i mediów - wygląda nawet na to, że kilka osób kupiło sprzęt od Paltrow.

Polecamy

Jak podaje The Sun, świeczka Gwyneth Paltrow przyczyniła się do eksplozji w domu pewnej kobiety. Jody Thompson wygrała ją w quizie online. Podobno świeczka na chwilę przed eksplozją osiągnęła ogień wielkości około 50 centymetrów, a potem po prostu wybuchła. Na szczęście nikomu się nic nie stało, a domownicy wyrzucili płonącą świeczkę przez okno. 

Polecamy

Thompson opisała całą sytuację w rozmowie z The Sun:

Świeca wybuchła i zaczęła się bardzo mocno palić, rozrzucając części po całym pokoju. W życiu czegoś takiego nie widziałam. Cała rzecz zaczęła się po prostu jarać i była zbyt gorąca, by ją dotknąć. W pokoju było piekło... W końcu udało nam się skontrolować sytuację i wyrzuciliśmy wszystko przez okno. Serio mogło nam spalić dom. To było całkiem przerażające, ale też całkiem zabawne, bo świeczka o zapachu waginy Gwyneth Paltrow eksplodowała w moim salonie.

Warto zauważyć, że oryginalne świece (gdy jeszcze były dostępne) kosztowały 75 dolarów, czyli ponad 300 złotych. To całkiem sporo kasy - zwłaszcza za produkt, który potencjalnie może spalić wam dom. Na szczęście nikomu się nic nie stało.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.