Vansy ze "Stranger Things". Jak prezentuje się kolekcja dla fanów serialu Netfliksa? [ZDJĘCIA]

23.08.2022 16:08
Stranger Things Fot. materiały prasowe Netflix

Jeżeli jeszcze nie macie koszulek czy butów ze "Stranger Things", to na pewno powinniście się przyjrzeć najnowszej kolekcji Vans.

Vans przygotował coś specjalnego dla fanów serialu "Stranger Things". Marka wyda kolekcję w pełni poświęconą 4. sezonowi hitu Netfliksa, która obejmuje kolekcję obuwia, odzieży i akcesoriów. Jak prezentują się rzeczy dla fanów produkcji Netfliksa?

Polecamy

Vansy ze "Stranger Things". Jak prezentuje się kolekcja dla fanów serialu Netfliksa? [ZDJĘCIA]

Wraz z pojawieniem się 4. sezonu serialu, moda na "Stranger Thigns" powróciła. Nic zatem dziwnego, że powstała specjalna kolekcja ubrań nawiązująca do tego serialu. W nadchodzącej kolekcji Vans x Stranger Things 4 przedstawia klasykę w nowej odsłonie z grafikami i nostalgicznymi akcentami związanymi z serialem. Kluczowym elementem asortymentu obuwia jest model Sk8-Hi Reissue zanurzony na Drugiej Stronie. Model Hellfire Club Style 36 jest przeznaczony wyłącznie dla inicjatorów piekielnego klubu. Natomiast Surfer Boy Pizza prezentuje się na modelu Vans Authentic w kontrastowej kolorystyce czarno-białej i czerwono-białej ze wzorem checkerboard.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe
materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Oprócz obuwia, Vans x Stranger Things nawiązuje też do serialu w kolekcji odzieży i akcesoriów, na czele z kurtką z motywem Hellfire Club wykonaną ze sztywnego, czarnego jeansu z efektem over-dye. Graficzne koszulki to spojrzenie na dziedzictwo Vans przez pryzmat serialu Stranger Things. Widać to dobrze dzięki grafice z plakatem surfingowym w stylu vintage z Demogorgonami na brzegu i przewrotnemu sloganowi „Man, I Need Vans”. Kolekcja obejmuje również chłopięce i dziecięce rozmiary z modelem Sk8-Hi Zip dla dzieci starszych i młodszych oraz koszulki z logo Vans x Stranger Things i zdjęciem postaci Jima Hoppera.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

 
 Kolekcja Vans x Stranger Things S4 będzie przeznaczona wyłącznie dla członków rodziny Vans od 23 sierpnia, a następnie od 26 sierpnia 2022 roku pojawi się w sklepach Vans i na stronie Vans.eu.

Polecamy

Nagła popularność Metalliki po "Stranger Things"

W kluczowej scenie w 4. sezonie "Stranger Things" pojawił się hit Metalliki. Zagrał go Eddie Munson, który jest typowym metalowcem i prowadzi klub Dungeons & Dragons w Liceum Hawkins. Dzięki temu Metallica doświadczyła "efektu Netflixa" – "Master of Puppets" trafiło na 17. miejsce Global Spotify chart, 44. Spotify Top 200 na świecie oraz do Top 200 zestawienia w Polsce.

Muzycy Metalliki tak skomentowali powrót "Master of Puppets" na szczyty list przebojów dzięki "Stranger Things":

Sposób, w jaki bracia Duffer wykorzystują muzykę w serialu "Stranger Things", zawsze był na najwyższym poziomie. Dlatego wszyscy byliśmy bardzo podekscytowani, nie tylko dlatego, że "Master of Puppets" pojawi się w serialu, ale również dlatego, że wokół piosenki zbudowano kluczową scenę.
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.