W "Milionerach" padło pytanie za milion. Znałbyś odpowiedź?

20.09.2022 11:58
Hubert Urbański Milionerzy Fot. Mateusz Jagielski/East News

Uczestnik teleturnieju "Milionerzy" dobrze odpowiedział i wygrał milion złotych. A Wy dalibyście sobie radę w programie?

Stało się! W ostatnim odcinku programu "Milionerzy" uczestnik wygrał główną nagrodę - milion złotych. Sprawdźcie, jak brzmiało pytanie warte takiej kwoty i czy znalibyście prawidłową odpowiedź - uczestnik był pewny swojej odpowiedzi.

Polecamy

"Milionerzy": Uczestnik wygrał milion złotych. Jak brzmiało ostatnie pytanie?

Główną nagrodę zdobył Tomasz Orzechowski, księgowy z Łodzi. Pytanie za milion złotych brzmiało:

Uczestnik widząc odpowiedzi na ekranie od razu powiedział, że obiecał przyjacielowi, iż nie będzie ryzykować. To wcale jednak nie oznaczało, że zrezygnuje z udzielenia odpowiedzi - wręcz przeciwnie, znał od razu dobrą odpowiedź - wersję D. Przyjaciel uczestnika wstał i zaczął klaskać, dołączyła do niego publiczność. Hubert Urbański potwierdził, że Tomasz Orzechowski dobrze odpowiedział i wygrał główną nagrodę - milion złotych.

Polecamy

Na co zwycięzca przeznaczy taką kwotę? Mężczyzna chce część wygranej wykorzystać na podróż do Nowego Jorku. Nie był to pierwszy występ pana Tomasza w teleturnieju - już wcześniej wziął udział w "Va Banque" oraz "Jednym z dziesięciu", gdzie zdobył rekordową ilość punktów.

W popularnym teleturnieju "Milionerzy" spośród 6 osób poprzez rundę kto pierwszy, ten lepszy wyłaniana jest jedna osoba.  Uczestnik może zdobyć milion złotych, jeśli dobrze odpowie na 12 pytań.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.